آترینا در شهر گردشگر ؛ کلید طلایی هوشمندسازی هتل ها

آترینا در شهر گردشگر ؛ کلید طلایی هوشمندسازی هتل ها
۰۶ شهریور ۱۳:۵۴ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

به گزارش اتوماسیون ساختمان ، نمایشگاه بزرگ شهر گردشگر در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مال برگزار شد. در این دوره دست‌اندرکاران حوزه‌های مختلف گردشگری اعم از آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های هوایی و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و تجهیزات هوشمند به هتل‌داران و مراکز اقامتی شرکت کردند. شرکت آترینا معروف‌ترین شرکت در این حوزه است که توانسته خدمات هوشمند و تجهیزات نوین را به تمامی هتل‌های ایرانی و منطقه‌ای ارائه کند، در این دوره شرکت کرد و مورد استقبال صاحبان هتل‌ها و سازمان‌های ارائه‌کننده‌ی خدمات مسافرتی قرار گیرد.

بازدید دست‌اندرکاران حوزه گردشگری و هتل‌داری از از غرفه‌ی آترینا

بازدید دست‌اندرکاران حوزه گردشگری و هتل‌داری از از غرفه‌ی آترینا

استقبال پرشور صاحبان هتل‌ های معروف در سراسر کشور از آترینا در شهر گردشگر نشان از آن دارد که تمایل عمومی برای استفاده از خدمات هوشمند و سازوکارهای خدمت‌رسانی هوشمند در عرصه‌ی گردشگری افزایش یافته است. این رقابت امروز به مهم‌ترین دغدغه در شهر گردشگر تبدیل شده و هتلداران به‌خوبی دریافته‌اند که سیستم‌ های هوشمند می‌توانند قدرت تمایز و برتری آن‌ها در دوران جدید گردشگری در این تغییر دهد.

کلید طلایی هوشمندسازی در دستان هتلداران شهر گردشگر

غرفه آترینا در شهر گردشگر

غرفه آترینا در شهر گردشگر

با توجه به تغییر ماهیت هتلداری امروز، هوشمندسازی جایگاه ویژه‌ای در این صنعت پیدا کرده و صاحبان هتل‌ ها در ایران به این نکته پی برده‌اند که باید در حوزه هوشمندسازی فعالیت بیش‌تری داشته باشند. از این جهت است که باید کلید طلایی جدید دوران نو گردشگری در ایران را هوشمند سازی هتل ها دانست. در همین جهت آترینا خدمات متنوعی از سخت‌افزاری تا نرم‌افزاری و مدیریتی را در اختیار صاحبان هتل‌های ایرانی قرار داده تا توانایی رقابت در سطحی ممتاز با رقبان منطقه‌ای را داشته باشند.

کلید طلایی هوشمند سازی هتل ها ، توانایی آن ها برای کاهش هزینه‌های انرژی، افزایش بهره‌وری کارکنان، جذب گردشگران محیط‌ زیستی و همسان‌سازی هتل‌ های ایران با استانداردهای بین‌المللی را بالا برده و سهم بسزایی در شکوفایی صنعت توریسم و گردشگری در ایران و پیاده سازی زیرساختی آن را دارد. کلید طلایی هوشمند سازی می تواند قدرت بالای جذب مسافران را در اختیار هتلداران قرار دهد و آن‌ها را به مدیران موفق صنعت توریسم و گردشگری در ایران تبدیل کند.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.