آترینا در مسابقات مهارت آزاد اوراسیا نقره‌ای شد

آترینا در مسابقات مهارت آزاد اوراسیا نقره‌ای شد
۰۸ آبان ۱۴:۴۹ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

تیم شرکت اتوماسیون ساختمان آترینا و منتخب سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در مسابقات مهارت آزاد اوراسیا (High-Tech2018) روسیه موفق به کسب مدال نقره شد. این تیم ۲ نفره که متشکل از مهندس رضا رزوان، رقابت‌کننده و فاروق محمد امینی، کارشناس رشته بود در مسابقات مهارت آزاد ۲۰۱۸ روسیه، موفق به دریافت مدال نقره و کسب جایگاه دوم در رشته تأسیسات الکتریکی شدند.

آترینا در مسابقات مهارت آزاد اوراسیا

آترینا در مسابقات مهارت اوراسیا

آترینا در مسابقات مهارت اوراسیا

به گزارش bacpress ، شرکت اتوماسیون ساختمان آترینا پیش از برگزاری مسابقات مهارت اوراسیا در چارچوب حمایت همه‌جانبه از نخبگان مهارتی اقدام به حمایت از تیم قهرمان و منتخب چهاردهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور کرد. این تیم به‌عنوان نماینده شرکت آترینا و منتخب سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزیده و به مسابقات مهارت اوراسیا اعزام شد.

پشتیبانی علمی، اقتصادی و مهارتی از اقدامات شرکت آترینا برای تیم فنی و حرفه‌ای ایران بود که ثمره آن کسب مدال نقره این مسابقات در رشته تاسیسات ساختمان شد. شرکت اتوماسیون ساختمان آترینا پیش‌تر نیز در چارچوب اهداف آموزشی اقدام به تشکیل تیم‌های مهارتی از میان جوانان مستعد کشور کرده است و بر اساس برنامه آموزشی خود قصد توسعه برنامه آموشی خود با تاکید بر حضور در عرصه‌های بین‌المللی مهارت را دارد. بخشی که در سال‌های اخیر خلا آن در حوزه مهارتی کشور بسیار احساس می‌شود.

شیوه برگزاری مسابقات مهارت آزاد روسیه (High-Tech2018)

رضا رزوان در 3 روز متوالی با 18 شرکت‌کننده از کشورهای مختلف رقابت کرد

رضا رزوان در ۳ روز متوالی با ۱۸ شرکت‌کننده از کشورهای مختلف رقابت کرد

در این دوره مسابقات مهارت آزاد اوراسیا رقابت‌کننده ایران، رضا رزوان در ۳ روز متوالی با ۱۸ شرکت‌کننده از کشورهای مختلف رقابت کرد و در نهایت توانست با پشت سرگذاشتن رقیبان به رتبه دوم رشته تاسیسات الکتریکی دست پیدا کند. این دوره از مسابقات از دوم تا ششم آبان‌ماه در شهر «یکاترینبورگ» روسیه برگزار شد و در آن ۴۷۳ رقابت کننده و ۵۴۰ کارشناس از ایران، روسیه، بلاروس، برزیل، سوئیس، انگلیس، هند، قزاقستان، مغولستان و عربستان در ۲۲ رشته شرکت داشتند.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.