تاسیس باشگاه اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک

تاسیس باشگاه اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک
۲۹ مرداد ۱۴:۵۸ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

نشست مدیران اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک روز چهارشنبه ۱۷مردادماه ۹۷ در اتاق صنایع و معادن تهران برگزار شد و هیات مدیره و اتحادیه سراسری و مدیران این اتحادیه در آن شرکت کردند.

به گزارش بک پرس، نشست مدیران اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک با حضور مسعود شنتیایی، ریاست محترم هیات مدیره اتحادیه و مدیران این اتحادیه برگزار شد. در این نشست نادر سیف، معاون تشکل‌های اتاق ایران با اشاره به حضور صمیمی مدیران صنعت حفاظت الکترونیک، مطالبی را در خصوص اتحادیه سراسری عنوان کرد و درباره اهمیت و جایگاه این اتحادیه سخن گفت.

کارگاه آموزشی عبور از بحران‌

در ادامه نشست مدیران اتحادیه، کارگاه آموزشی راهکارهای عبور از بحران‌های اقتصادی توسط مدرس DBA و MBA، دکتر کنعانی برگزار شد که مورد استقبال حاضران اعضا قرار گرفت. با توجه به مشکلاتت اقتصادی که در ماه‌های اخیر گریبان‌گیر صنایع کشور شده است، چنین کارگاه‌هایی به اعضاء و مدیران این صنعت کمک می‌کند تا بهترین و مناسب‌ترین اقدامات را در این زمینه انجام دهند و روش‌های علمی در دوران بحران اقتصادی پیش بگیرند.

تاسیس باشگاه مدیران اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک

اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک

اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک

در این نشست علی مسعودی، دبیرکل اتحادیه شرکت‌های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی، به‌صورت رسمی باشگاه مدیران اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک را افتتاح کرد. این مراسم در حضور اعضاء هیات مدیره و مدیران حاضر در نشست صنعت حفاظت الکترونیک کشور انجام شد و مورد استقبال همه مدیران قرار گرفت.  این باشگاه موقعیتی برای تمامی مدیران در این صنعت است تا بتوانند ظرفیت‌های تولید خود را افزایش داده و با همفکری با دیگر همکاران در بالندگی صنعت حفاظت الکترونیک بکوشند.

همچنین در ادامه‌ی این مراسم مدیران حاضر به معرفی و شرح مختصری از فعالیت‌های‌شان پرداختند. در پایان مراسم نیز از خبرنگاران حاضر به‌مناسبت روز خبرنگار تجلیل به عمل آمد و مورد استقبال اهالی رسانه قرار گرفت. گفتنی است باشگاه مدیران اتحادیه سراسری حفاظت الکترونیک تشکلی است که در آینده نزدیک توانایی راهبری و روزآمد کردن مدیران این صنعت را خواهد داشت.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.