انعقاد تفاهم نامه بین راه آهن تهران و حومه(مترو) با نمایشگاه بین المللی

انعقاد تفاهم نامه بین راه آهن تهران و حومه(مترو) با نمایشگاه بین المللی
۳۰ خرداد ۱۶:۵۹ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) از فراهم شدن شرایط لازم برای انعقاد تفاهم نامه دو جانبه بین شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) با شرکت نمایشگاه بین المللی جهت راه اندازی ایستگاه مترو در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش BACpress و به نقل از بهشت آنلاین، علی امام در بازدید از هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته و غرفه این شرکت با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری و شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و همچنین شرکت نمایشگاه بین الملی ، گفت: مقدمات لازم برای نهایی شدن انعقاد و امضای قرارداد دوجانبه برای اتصال نمایشگاه بین المللی به شبکه مترو از طریق اتصال خط یک به خط هفت فراهم آماده شده است.

وی با بیان این مطلب که از گذشته ضرورت داشت تا ایستگاه مترو در نمایشگاه بین المللی راه اندازی شود، بیان داشت: خوشبختانه در مدیریت جدید نمایشگاه به این موضوع اهتمام ویژه ای شده است.

امام با بیان این مطلب که در بازنگری طرح جامع حمل و نقل ریلی نیز به ضرورت عبور ایستگاه مترو در نمایشگاه اشاره شده است، افزود:امیدواریم از طریق سرمایه گذاران شرکت نمایشگاه بین المللی بتوان منابع مالی را در این خصوص تامین کرد.

راه آهن

راه آهن

راه اندازی ایستگاه راه آهن نمایشگاه بین المللی و اتصال آن ظرف دو تا سه سال آینده

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو)، در صورت تامین منابع مالی و عدم وجود مشکلاتی در این زمینه در بهترین شرایط می توان ظرف دو تا سه سال آینده شاهد راه اندازی این ایستگاه و اتصال نمایشگاه بین المللی به شبکه مترو بود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم تدابیری اتخاذ بشود تا شهروندان این محدود و سایر علاقه مندان به بازدید از نمایشگاه بین المللی از نعمت مترو برخوردار شوند، گفت:صنعت حمل و نقل ریلی جزو صنایع بسیار مهم و رو به رو رشد به شمار می آید که در این میان مترو به خاطر سرعت و کم هزینه بودن از جایگاه ویژه تری برخوردار است.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.