pire mard

حسگر هوشمند MYTHINGS ناظر بر زیست محیطی

BehrTech، حسگر هوشمند IIoT MYTHINGS را برای نظارت زیست‌محیطی عرضه می‌کند.

به گزارش BACpress؛ MYTHINGS تنها حسگر هوشمند بی‌سیم برای (MIOTY (TS-UNB است. MIOTY که پروتکل LPWAN استانداردشده ETSI می باشد، تامین‌کننده IoT صنعتی است.

BehrTech ، که توانمندساز اخلال‌گر (disruptive enabler) نسل بعدی اتصال بی‌سیم برای اینترنت اشیاء صنعتی (IIoT) است، عرضه MYTHINGStm Smart sensor (حسگر هوشمند MYTHINGS) را اعلام کرد.

MYTHINGS
حسگر هوشمند MYTHINGS در اینترنت اشیا صنعتی

این حسگر بی‌سیم چندمنظوره، برای ارتباطات دوربُرد، نیرومند و پربازده به لحاظ مصرف انرژی در شبکه‌های IoT صنعتی، از فناوری Telegram Splitting استفاده می‌کند.

“حسگر هوشمند MYTHINGS” شتاب، دما، رطوبت، ارتعاش، فشار، و ضربه را اندازه گیری می‌کند. برخلاف دیگر حسگرهای هوشمند که فقط برای کار در جای ثابت طراحی شده اند، حسگر هوشمند MYTHINGS تا سرعت 120 کیلومتر در ساعت از ارتباطات داده‌ای موبایل پشتیبانی می‌کند، چه خودش به یک شیئ متحرک وصل شده باشد و چه آنکه خود ثابت بوده و داده‌ها را به یک ایستگاه پایه در حال حرکت انتقال دهد.

طراحی فشرده حسگر هوشمند MYTHINGS و قابل حمل بودن آن باعث شده که گزینه‌ای ایده آل برای بسیاری از انواع نظارت زیست‌محیطی و سایر کاربست‌های IIoT همچون تضمین کیفیت و کنترل تولید، نظارت بر سلامت تجهیزات، مدیریت برون-جاده‌ای ناوگان حمل و نقل، نظارت بر زنجیره سرد و مدیریت انرژی، باشد. واحد GPS ادغام شده در این حسگر نیز کار ردگیری اموال را تسهیل کرده و می‌توان از آن برای ایجاد یک نقشه پوشش‌دهی بی‌سیم برای جهان واقعی استفاده کرد.

ولفگانگ تیمه، مدیر ارشد محصولات در BehrTech می‌گوید:

“در حسگر هوشمند MYTHINGS هم همچون سایر محصولات MYTHINGS، هدف ما ارائه یک اتصال شبکه‌ای بی‌سیم بود که قابلیت بالایی برای تلفیق و یکپارچگی و تعامل‌پذیری داشته باشد. این حسگر یک اینترفیس سریال باز دارد تا مشتریان بتوانند برای استقرارهای ساده‌سازی‌شده در محیط‌های اراضی قهوه‌ای به تجهیزات کنونی شان متصل شوند و انعطاف‌پذیری در تعریف داده‌ها نیز افزایش یافته است”.

BehrTech امکان دسترسی شرکاء OEM به طراحی مرجع حسگر هوشمند MYTHINGS را فراهم آورده است، منجمله دسترسی به طرح‌های شماتیک، چیدمان ها، سفت‌افزارها، و مستندات مربوطه.

ماه آینده، حسگر هوشمند MYTHINGS در اختیار شرکاء BehrTech منجمله Applied IoT، pixelMechanics و CGF قرار خواهد گرفت.

*********

پانویس:

اراضی قهوه‌ای (brownfield): مکانها و زمینهایی است که قبلا کاربری صنعتی داشته اند اما در حال حاضر بلااستفاده‌ و مشکوک به آلودگی هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.