دوربین هوشمند Moon ؛ چشم سوم شما در خانه

دوربین هوشمند Moon ؛ چشم سوم شما در خانه
۲۳ مرداد ۰۸:۰۰ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

در طول چند سال گذشته، ما شاهد اشیای خانگی بودهایم که تمایل به مقاومت در برابر گرانش و معلق ماندن دارند. ساعتها، لامپها، میزها و اسپیکر بلوتوثها همه تحت تاثیر قرار گرفته اند و ما حتی چیزهای عجیبی مانند لامپهای ابری شناور و یک موس که روی یک پد موس شناور است، دیده ایم.آخرین دستگاهی که برای معلق ماندن طراحی شده ” Moon “، یک دوربین هوشمند با مجموعه ای گسترده از ویژگی ها است.ظاهرا، عملکرد اصلی Moon ، نظارت امنیتی هوشمند است. این دستگاه دارای هر دو ویژگی تشخیص صدا و حرکت است.

دوربین هوشمند Moon

دوربین هوشمند Moon

بنابراین اگر وقتی شما خانه نیستید، چیزی را بشنود یا ببیند یک پیام زنده و مستقیم به گوشی هوشمند شما ارسال میکند.همچنین توانایی برقراری ارتباطات دوطرفه هوشمند را دارد، بنابراین شما میتوانید از راه دور با مزاحم یا دزد صحبت کنید و یا از حال یکی از عزیزانتان که در خانه است یا به خانه شما آمده، مطلع شوید.این دوربین هوشمند در حالت شناور روی هوا میتواند همه زوایای خانه را تحت نظارت داشته باشد و همچنین به عنوان یک مرکز هوشمند برای همه دستگاههای خانگی شما عمل کند.

به گزارش BACpress؛سازنده این دوربین هوشمند، شرکت ” ۱ Ring “، این دستگاه را همچنین به عنوان دستگاه مرکزی هوشمند طراحی کرده اند که میتواند تمام لوازم خانگی از جمله آمازون، الکسا، گوگل هوم، اپل هومکیت و وسایل هوشمند سامسونگ را با پشتیبانی از استانداردهای اتوماسیون خانگی به طرز حیرت انگیزی به یکدیگر متصل کنند.این سیستم علاوه بر وای-فای و بلوتوث میتواند از طریق پروتکلهای ” ZWave” ، “ZigBee ” و ” IR Blaster ” نیز ارتباط برقرار کند.این دستگاه با طیف وسیعی از سنسورهای دما، رطوبت، نور و دی اکسید کربن و همچنین یک دوربین ۵ مگاپیکسلی است که میتواند با کیفیت ۱۰۸۰p ویدئو ضبط کند.

دوربین هوشمند Moon

دوربین هوشمند Moon

قابلیت دید ۳۶۰ درجه دوربین هوشمند Moon

همچنین قابلیت دید در شب همراه با سه میکروفون نویزگیر دارد. ضمن این که این دوربین به صورت بیسیم در حالی که در حالت معلق در حال فعالیت است، شارژ میشود.” ۱ Ring ” ادعا میکند شناور و معلق ماندن Moon بیشتر از یک ترفند بصری است که اجازه میدهد تا کنترل تصویر را به صورت روان و ثابت در زوایه ۳۶۰ درجه به طور کامل انجام دهد. در مقایسه با دوربینهای هوشمند مشابه در بازار مانند ” Nest Cam “، این دوربین هوشمند مطمئنا دارای قابلیتهای گسترده تری است و قابلیت اتصال همه وسایل هوشمند به یکدیگر از طریق اینترنت باعث میشود که یک مرکز هوشمند کاملا شیک باشد.

قیمت نهایی این سیستم ۳۰۰ دلار تخمین زده میشود، که باعث میشود تبدیل به یک دوربین هوشمند رقابتی شود.

  Article "tagged" as:
  Categories:

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.