سالن سبز، راهی برای آشتی مدیران با مدیریت انرژی هوشمند

سالن سبز، راهی برای آشتی مدیران با مدیریت انرژی هوشمند
۳۰ خرداد ۰۷:۳۹ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

با توجه به اهمیت و جایگاه مسائل زیست‌محیطی و همچنین انرژی‌های تجدیدپذیر، نمایشگاه‌های بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، صرفه‌جویی انرژی و محیط زیست در تاریخ ۲ تا ۵ اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه جمع پرشماری از شرکت‌های داخلی و خارجی حضور داشتند و محصولات خود را در زمینه صنایع مرتبط با انرژی‌های نو و صرفه‌جویی انرژی ارائه کردند.

در نمایشگاه امسال ۳۷ شرکت خارجی از کشورهای کره جنوبی، اتریش، ترکیه، سوئیس، آلمان، نروژ، چین، یونان، تایوان، ایتالیا، امارات متحده عربی و کانادا و بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی حضور داشتند.

در حاشیه این نمایشگاه، محمد صادق‌زاده، مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق، گفت: وزارت نیرو نزدیک دو سال است که هیچ تغییری در قیمت‌ها و شرایط خرید تضمینی برق ایجاد نکرده است و همین مسئله موجب استقبال چشمگیر بخش خصوصی شده است.

صادق‌زاده ادامه داد: اگر انرژی‌های تجدیدپذیر از دوران طفولیت خود خارج شود قطعاً از انرژی‌های فسیلی اقتصادی‌تر خواهد بود. علاوه بر این انرژی در توسعه ظرفیت سوخت کشور و آزادسازی آن برای صادرات نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.

گفتنی است هم‌زمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو، از طرح نمایشگاه بین‌المللی تهران برای ایجاد «سالن سبز» و مدیریت هوشمند انرژی در مرکز رویدادهای بین‌المللی ایران رونمایی شد

در این زمینه سیدمحمد میرمیران، مدیر منابع انسانی و پشتیبانی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های نو اظهار کرد: رویکرد اصلی نمایشگاه بین‌المللی تهران بر مبنای استفاده از مدیریت هوشمند انرژی، حفظ محیط زیست، توسعه انرژی‌های پاک و کاهش آلایندگی‌های محیطی بنا شده است، یکی از برنامه‌های نمایشگاه ایجاد سالن سبز و تغییر تفکر حاکم بر نمایشگاه است؛ به گونه‌ای که با تجهیز کامل یکی از سالن‌های نمایشگاه به انرژی‌های نو و سیستم مدیریت انرژی به صورت پایلوت این نوع رویکرد به انرژی را به بازدید‌کنندگان و افراد حاضر در نمایشگاه معرفی کنیم.

  Article "tagged" as:
  Categories:

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.