pire mard

فاروج، شهر هوشمند می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی از انتخاب شهر فاروج برای اجرای طرح شهر هوشمند در استان خبر داد.به گزارش بک پرس، به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محسن محمدی در نشستی با محوریت بررسی اجرای طرح شهر هوشمند در شهر فاروج، اظهار کرد:

با توجه به زیرساخت‌های موجود به لحاظ فیبر نوری در فاروج این شهر پتانسیل بیشتری نسبت به سایر شهرهای استان برای تبدیل‌شدن به شهر هوشمند دارد.

وی به داشتن برنامه عملیاتی زمان‌بندی‌شده برای اجرای طرح شهر هوشمند در استان تأکید کرد و افزود: باید در گام نخست شهرداری‌ها الکترونیکی شوند و خدمات خود را از بستر الکترونیکی ارائه دهند تا تردد مردم به شهرداری‌ها کم شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی تکمیل خدمات در حوزه دولت الکترونیک را گام دوم برای اجرای طرح شهر هوشمند عنوان کرد و گفت: در ادامه باید با پیشنهاد مشاور طرح به سمت بسترسازی اجرای طرح شهر هوشمند در فاروج برویم.

نقش چین در توسعه شتابان شهر‌های هوشمند را از اینجا بخوانید !

وی افزود: فاروج به خوبی از ظرفیت از جاده آسیایی و تردد مسافران و زائران استفاده می‌کند و با توجه به اقتصاد خوب این شهر می‌تواند اجرای طرح شهرهوشمند در آن مؤثر باشد.

محمدی در پایان سخنان خود با تأکید بر اینکه ضعف‌ها و اشکالات خدمات دولت الکترونیک در شهر فاروج جمع‌بندی و برطرف شود، افزود: شاخص‌های شهرهوشمند در مراکز شهرهای سایر شهرستان جمع‌بندی تا نحوه چگونگی اجرای طرح در این شهرها نیز بررسی شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=LIlp78bswjmF4j21BsLJxo_uLTDoQ6D65iBZr09qqzs