تهران میزبان نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

تهران میزبان نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان
۰۶ آبان ۱۳:۵۵ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این فستیوال که همزمان با نهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (Midex) برگزار می‌شود، نخستین در نوع خود در ایران است.

به گزارش bacpress ، نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان در ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. مهندس سیدکاظم سیدمراد، رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری درباره برگزاری این رویداد و ضرورت برپایی آن گفت: «ضرورت و نیاز برای ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن را بر آن داشت تا با برنامه‌ریزی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی‌های جامعه معماران، ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران از طریق برگزاری فستیوال اقدام کند.»

او در ادامه با اشاره به فرصت به‌دست آمده در این فستیوال برای برای نمایش برترین آثار جانبی و پروژه های شاخص معماری اظهار داشت که در این فستیوال همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده در چهار بخش:

۱- ساختمان‌های مسکونی (تا ۱۰طبقه)

۲- ساختمان‌های ویلایی

۳- تفریحی‌تجاری

۴- طراحی داخلی

خواهد بود. همچنین طی چهار روز برگزاری فستیوال به‌صورت همزمان نشست‌ها و پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های مدیریتی حوزه معماری اجرا می‌شود.

اهداف نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از 21 تا 24 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری دستاوردهای این فستیوال را ارتباط با کارفرمایان و معماران، برندینگ، نمایش ملی آثار معماری، گردهمایی اعضای اکوسیستم معماری، ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران و سازندگان، پیشکسوتان، مفاخر و چهره‌های مطرح حوزه معماری و تحلیل و بررسی چالش‌ها و مشکلات معماری با حضور مسئولان دولتی و مجلس دانست و اهداف اصلی همایش را بر این اساس برشمرد:

  • توسعه تعامل و ارتباط تجاری معماران و سازندگان
  • نمایش توانمندی جامعه معماری ایران
  • دعوت از انجمن‌ها، پیمانکاران و کارفرمایان حوزه ساختمان
  • تبیین راه‌های همکاری موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی
  • ارتقای مهارت‌های کسب‌وکار و درآمدزایی معماران
  • و ثبت حقوق آثار معماری

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان می‌توانید به وبسایت فستیوال به نشانی www.archifestival.ir  مراجعه کنید.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.