تهران میزبان نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

توسط امیر کریمی | آبان ۶, ۱۳۹۷ ۱:۵۵ ب.ظ

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این فستیوال که همزمان با نهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (Midex) برگزار می‌شود، نخستین در نوع خود در ایران است.

به گزارش bacpress ، نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان در ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. مهندس سیدکاظم سیدمراد، رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری درباره برگزاری این رویداد و ضرورت برپایی آن گفت: «ضرورت و نیاز برای ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن را بر آن داشت تا با برنامه‌ریزی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی‌های جامعه معماران، ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران از طریق برگزاری فستیوال اقدام کند.»

او در ادامه با اشاره به فرصت به‌دست آمده در این فستیوال برای برای نمایش برترین آثار جانبی و پروژه های شاخص معماری اظهار داشت که در این فستیوال همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده در چهار بخش:

۱- ساختمان‌های مسکونی (تا ۱۰طبقه)

۲- ساختمان‌های ویلایی

۳- تفریحی‌تجاری

۴- طراحی داخلی

خواهد بود. همچنین طی چهار روز برگزاری فستیوال به‌صورت همزمان نشست‌ها و پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های مدیریتی حوزه معماری اجرا می‌شود.

اهداف نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از 21 تا 24 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از ۲۱ تا ۲۴ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری دستاوردهای این فستیوال را ارتباط با کارفرمایان و معماران، برندینگ، نمایش ملی آثار معماری، گردهمایی اعضای اکوسیستم معماری، ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران و سازندگان، پیشکسوتان، مفاخر و چهره‌های مطرح حوزه معماری و تحلیل و بررسی چالش‌ها و مشکلات معماری با حضور مسئولان دولتی و مجلس دانست و اهداف اصلی همایش را بر این اساس برشمرد:

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان می‌توانید به وبسایت فستیوال به نشانی www.archifestival.ir  مراجعه کنید.

Source URL: http://bacpress.com/%d9%81%d8%b3%d8%aa%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%85%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86/