فناوری جدید سیستم end-to-end

فناوری جدید سیستم end-to-end
۲۸ مرداد ۱۰:۰۰ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

اولین سیستم end-to-end در سال ۲۰۱۸ به‌صورت آنلاین ارائه می‌شود. این سیستم از فناوری های جدید اینترنت اشیا است که در سال ۲۰۱۸ به جهان معرفی خواهد شد. این سیستم ها قرار است، امسال بسیاری از شاخص های نیروی انسانی را در جهان تجارت تغییر دهند و فضای جدیدی از رقابت شکل دهند.

فناوری جدید سیستم end-to-end چه خواهد کرد؟

به گزارش بک پرس ، اینترنت اشیاء (IoT) تا حد زیادی بهره‌وری و صرفه‌جویی را در هزینه پروژه‌های املاک تجاری به‌ارمغان می‌آورد. ساختمان‌های مجهز به این فناوری می‌توانند میلیاردها داده‌ را گردآوری و تجزیه و تحلیل کنند. برای کمک به عملکرد بهتر و به‌موقع مدیران ساختمان، شاخص‌های عملکردی کلیدی (KPIs) -که از پیش ‌تعیین‌ شده‌اند- بلافاصله در دسترس خواهند بود. این امکان جدیدی است گه به مدیران برای رصد کارمندان و عملکرد آن‌ها قدرت بسیار زیادی می‌دهد.

ار آن‌جایی‌که بسیاری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای لازم برای تولید KPI در حال حاضر وجود دارند، اولین سیستم end-to-end در سال ۲۰۱۸ به‌صورت آنلاین ارائه می‌شود. ارائه‌ی سیستم end-to-end پیامی واضح برای توسعه‌دهندگان وب و سیستم‌های اینترنت اشیا است؛ برای رقابت در ساختمان‌هایی که در سال ۲۰۱۸ سر برمی‌آورند، به اینترنت اشیا نیاز افزایش خواهد یافت! از این‌رو توسعه‌دهندگان باید آماده ارائه‌ی محصولات کارآمد در این زمینه باشند.

اینترنت اشیا فرایندی تکاملی است و شامل هزاران حسگر است که باید در بستر پروتکل‌‌های مختلف در این زمینه توسعه پیدا کنند. پس خودتان را برای یک انقلاب در این زمینه آماده کنید. انقلابی که تمامی فعالیت‌های تجاری را تحت تاثیر قرار دهد و تاثیر عمیقی بر تقابل میان کارمندان و کارفرمایان بگذارد. قطعا این تحول با نقص‌های جدی همراه است، اما با توجه به کارکرد آن به‌نظر می‌رسد از همین امروز شرکت‌ها برای به‌دست آوردنش صف کشیده‌اند.

  Article "tagged" as:
  Categories:

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.