فناوری هوشمندانه در رویای انسان با “۳۶۰ Smart Bed”

فناوری هوشمندانه در رویای انسان با “۳۶۰ Smart Bed”
۲۰ تیر ۱۲:۰۰ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

360 Smart Bed  که در نمایشگاه CES 2017 در لاس وگاس از ان رونمایی شد وضعیت آسایش کاربر را حس کرده و به طور خودکار آن را تنظیم می‌کند تا هر دو نفر در تمام طول شب خوب بخوابند۱  این تختخواب با ارتقاء فناوری sleepIQ – تازه‌ترین پیشرفت در مراقبت بیومتریک خواب – دگرگونی‌ای در شیوه خوابیدنمان بوجود آورده و با یک استراحت باکیفیت‌تر، کیفیت زندگی‌مان را بهبود می‌بخشد. این فناوری هم در تشک‌های بادی تعبیه شده و هم در بدنه‌های اصلیِ قابل تنظیم و به این ترتیب یک محصول کاملا هوشمند فراهم آمده که همراه با آسایشی استثنایی، تجربه‌ای بهینه را تقدیم کاربران می‌کند.

smart bed

این تختخواب هوشمند به گوشی هوشمند کاربر وصل شده و تحلیلهایی از خواب او ارائه می‌کند

به گزارش BACpress،شلی ایباچ، رییس و مدیرعامل select comfort می‌گوید: “با شور و شعف از آینده خواب رونمایی می‌کنیم: Sleep Number 360 Smart Bed، محصولی انقلابی که تختخواب را از نو تعریف می‌کند. برای داشتن ذهن و روح و تنی سالم، یک خواب باکیفیت شبانه ضروری است. ۳۶۰ Smart Bed به طور خودکار تنظیمات را در طی شب تغییر می‌دهد تا بهترین تجربه خواب را فراهم کند و  مصرف‌کننده‌ها عاشق اینند. (م. Select Comfort نام شرکت Sleep Number پیش از سال ۲۰۱۷ است)

360 Smart Bed

تشک‌های بادی خودشان را با شخص وفق می‌دهند

فناوری های تخت هوشمند  ۳۶۰ Smart Bed

فناوری بادی واکنش‌دار ۳۶۰ Smart Bed از ویژگی های شایان‌ذکر آن است. این فناوری تغییراتی در تختخواب اعمال می‌کند تا با موقعیت بدنی کاربر هنگام، که در طی شب تغییر می‌کند، وفق پیدا کند. دو مخزن هوا که به صورت بلادرنگ کار می‌کنند، به آرامی شکل انحناء پهلو، پشت یا شکم شخص خوابیده را به خود می‌گیرند. دیگر اینکه، این اثاثیه هوشمند فناوری تشخیص خُرخُر نیز دارد که با ایجاد یک موقعیت بدنی ایده‌اآلتر، این مشکل را چاره می‌کند.

دیگر این که این تختخواب به صورت هوشمند روال روزانه خواب کاربر را فراگرفته و به صورت خودکار ناحیه پا تختخواب را گرم کرده و به این ترتیب کمک می کند تا کاربر سریعتر به خواب رود. اما شناختی که تختخواب از هر شخص دارد بیشتر از اینها است چرا که این را نیز متوجه می‌شود که چه زمانی شخص مایل به بیدار شدن است و زمانی که وی در سبک ترین مرحله خواب است بیدارش می‌کند.

“۳۶۰ Smart Bed” از Sleep Number که از سوم تا هشتم ژانویه در CES 2017 به نمایش درآمده بود، کاندیدای  “بهترین honoree نوآوری در دسته وسایل خانگی” از جوایز نوآوری CES شد و از کاندیداهای کسب جایزه در هر دو دسته خانه هوشمند و فناوری‌های تعبیه‌شده نیز بود. حتما تازه ترین اخبار و بهترین محصولات به نمایش درآمده را پوشش designboom از نمایشگاه CES 2017 را ببینید .

smart bed360

این تختخواب خرخر را حس کرده و با تغییر موقعیت بدنی، این مشکل را چاره می کند همچنین با بهتر کردن کیفیت خواب کیفیت زندگی را بهبود می بخشد.

 

smart bed

با گرم کردن پاهای کاربران، آنها می‌توانند زودتر به خواب بروند

*******

پانوشت:

۱٫مطالب بیشتر در این مورد را میتوانید از اینجا بخوانید.

۲٫مطالب بیشتر در این مورد را میتوانید از اینجا بخوانید.

  Article "tagged" as:
  Categories:
IoT

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.