قفل هوشمند August و امنیت خانه هوشمند

قفل هوشمند August و امنیت خانه هوشمند
۲۱ تیر ۱۹:۰۰ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

قفل هوشمند August یکی از جالب ترین محصولات در زمینه هوشمند سازی خانه است. با استفاده از این قفل و اتصال آن به اپلیکیشنAugust Home میتوان نحوه باز کردن در خانه برای افراد مختلف را مدیریت کرد. با وجود این قفل دیگر نیازی به کپی کردن کلید برای افراد مختلف نیست، چرا که به راحتی می توانید مدت دسترسی افراد مختلف به خانه خود را برای چند هفته، چند ساعت و یا حتی چند دقیقه تعیین کنید. علاوه بر این میتوانید اجازه دهید تا افراد مشخص در تاریخ مشخص مورد نظر شما به خانه دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، مهم ترین کاری که قفل در خانه باید انجام دهد، ایجاد امنیت بیشتر برای خانه شماست. به همین دلیل در صورتی که در خانه شما باز بماند به صورت خودکار در را می بندد و در زمانی که شما به در خانه خود نزدیگ میشوید با شناسایی شما به عنوان صاحب خانه، قفل در را باز میکند. همچنین شما با وجود این قفل میتوانید تعداد دفعات رفت و آمد خانه خود را از طریق تلفن هوشمندتان بررسی کنید. از دیگر قابلیت های جالب این قفل میتوان به باز و بسته کردن آن از طریق Apple Watch اشاره کرد.

قفل هوشمند August

قفل هوشمند August

به گزارش BACpress ، سه اصل در ساخت این قفل در نظر گرفته شده است؛ سادگی، امنیت و دوستی. در مرحله ی اول این قفل بر روی درب جاسازی می شود سپس در وب سایت مربوطه برنامه ی کنترل قفل بر روی گوشی هوشمند افراد نصب می شود، کاربر به وسیله ی این برنامه حتی می تواند شخصی که قصد ورود به خانه را دارد شناسایی کند.

قفل هوشمند Smart Lock Pro

Smart Lock Pro نسل سوم قفل آگوست است و در عین حال که به نظر می‌رسد بسیار مشابه مدل گذشته باشد، دارای چند ویژگی جدید و پیشرفته است که آن را جذاب‌تر از نسخه قبلی خود کرده است. به عنوان مثال، ایمن‌تر است و با استفاده از چهار باتری AA، دو برابر طول عمر بیشتری دارد.

خوشبختانه، نصب آن نیز آسان است: با استفاده از یک پیچ گوشتی و انجام گام به گام دستورالعمل نصب آگوست (iOS و Android)، شما می‌توانید در عرض ۱۰-۱۵ دقیقه آن را راه اندازی کنید. این قفل هوشمند دارای یک نرم افزار جایگزین در بخش داخلی خود می‌باشد. این بسیار شگفت آور است که در عین حال می‌تواند مانند یک قفل نرمال و بدون تکنولوژی نیز کار کند: شما می‌توانید کلید خود را از بیرون وارد آن کنید و درب را با چرخاندن دستی قفل باز کنید.

قفل هوشمند Smart Lock Pro

قفل هوشمند Smart Lock Pro

شما همچنین باید یک سنسور DoorSense را نصب کنید که به قاب درب شما متصل شود. هنگامی که Smart Lock Pro به طور کامل نصب شد، با برنامه گوشی‌های هوشمند شما جفت شده و آگوست را به Wi-Fi متصل می‌کند و شما می‌توانید قفل را از هر کجا که بخواهید کنترل کنید.

با تشکر از سنسور DoorSense شما همچنین می‌توانید بفهمید که آیا درب شما کاملا بسته است یا خیر، علاوه بر این توانایی معمول قفل کردن و باز کردن در از نزدیک یا نقطه‌ای دورتر، امکان پذیر است. این کار نه تنها موجب آرامش ذهنی می‌شود، بلکه توانایی قفل خودکار را نیز افزایش می‌دهد یعنی در صورتی که درب کاملا بسته باشد قفل می‌شود.

  Article "tagged" as:
  Categories:

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.