pire mard

کشاورزی هوشمند فنکام را بیشتر بشناسیم

کشاورزی هوشمند ، سیستم بسیار نوآورانه‌ای است که Fancom برای کشاورزان تهیه کرده است. این راهکار هوشمند کشاورزی ، زمین زراعی و دام‌های شما را در بهترین شرایط نگه می‌دارند. این سیستم، به طور خودکار و مستمر داده‌هایی را درباره کنترل شرایط هوا در دامداری‌ها و سیستم‌های خودکار تغذیه برای شما ارسال می‌کند؛ همچنین مستمرا رفتار دام‌ها را تحت نظر قرار می‌دهد، به گونه‌ای که در همه اوقات روز از حال و رفتارشان باخبر خواهید بود. سیستم کشاورزی هوشمند ما، این داده‌ها را به صورتی بصری درآورده و تحلیل می‌کند.

فواید استفاده از سیستم کشاورزی هوشمند

این تازه‌ترین فناوری مورد استفاده در کشاورزی، فوایدی را در بر دارد، منجمله اینکه به طور روزانه مرورها و گزارش‌هاش خوش خوانی را برایتان تهیه می‌بیند. این داده‌ها به شما امکان می دهند تا:

  1. وضعیت سلامت دام‌هایتان را بهبود ببخشید؛
  2. از نرخ مرگ و میر آنها بکاهید؛
  3. از ضایعات بکاهید؛
  4. کارها را با راندمانی کمتر و سرعتی بیشتر پیش ببرید و به نیروی کار کمتری نیاز داشته باشید؛
  5. محصولی عرضه کنید که سالم‌تر بوده و از منظر جامعه بیشتر مورد پذیرش باشد؛
  6. عملکردتان را تقویت کنید.

    کشاورزی هوشمند
    فواید کشاورزی هوشمند

از سیستم‌های کشاورزی هوشمند چه کسانی منتفع خواهند شد؟

سیستم‌ کشاورزی هوشمند محصول Fancom پیشرفته‌ترین سیستم دام‌‌داری‌ای است که امروزه در بازار می‌توان یافت. این سیستم با همکاری پرورش‌دهندگان خوک، تولیدکنندگان تخم‌مرغ، تولیدکنندگان مرغ گوشتی، و پرورش‌دهندگان قارچ، و برای آنها طراحی شده است.

اگر شما نیز در یکی از این دسته‌ها جای ‌می‌گیرید خوب است که از امکاناتی که iFarming در اختیارتان می‌گذارد بیشتر مطلع شوید. ما در سراسر دنیا 200 توزیع‌کننده، مرکز فروش و شریک تجاری داریم و از این هر جای دنیا که باشید می‌توانیم کمک کنیم تا عملکرد خود را بهبود بخشیده و سودتان را افزایش دهید.

یک سرمایه‌گذاری مطلوب

اجازه دهید تا درباره گزینه‌هایی که کشاورزی هوشمند در اختیارتان می‌گذارد بیشتر توضیح دهیم. فنکام هیچگاه در یک ثابت نمی‌ماند و همواره مشغول دست و پنجه نرم کردن با چالش‌های آینده است؛ از این رو است که می‌توانیم سخت‌گیرانه‌تر شدن مقررات آتی و انتقادی شدن بیش از پیش رویکرد مصرف‌کنندگان آینده را از همین حالا پیش‌بینی کنیم. فنکام همواره شرایط سیاسی و اجتماعی را تحت نظر دارد.

از سرمایه‌گذاری شما محافظت می‌کند

و خوب می‌دانید که اگر قصد وام گرفتن از بانک را داشته باشید این مساله مهمی است. هر چه باشد موافقت یا عدم موافقت با وام‌های سرمایه‌گذاری بر اساس دانش، واقعیات و اعتماد انجام می‌گیرد. دانش و کاربلدی ما در حوزه کشاورزی هوشمند، برای شما و تامین‌کنندگان مالی‌تان اهمیت حیاتی دارد.

آیا استفاده از سیستم‌های کشاورزی هوشمند برای شما گزینه جذابی است؟

چنانکه گفته شد، فنکام سیستم کشاورزی هوشمند خود را برای تولیدکنندگان خوک، تخم‌مرغ، مرغ گوشتی و قارچ، و با همکاری خود این تولید‌کنندگان ایجاد کرده است. این همکاری نزدیک با مشتریان به ما کمک کرده است تا سیستم‌های کارایی خلق کنیم، سیستم‌هایی که فوایدی برای شما و دام‌هایتان داشته باشند.

کشاورزی هوشمند
نیاز به غذا در آینده افزایش خواهد یافت اما تعداد تولید‌کنندگان در حال کاهش است

با این سیستم کشاورزی هوشمند در صف مقدم پیشرفت‌هایی جای گرفته‌ایم که بهبوددهنده فرایندها در صنایع پرورش خوک و تولید تخم‌مرغ هستند. سیستم‌های هوشمند هوایی، تغذیه‌ای و بیومتریک ما و سنسورها و رایانه‌های کنترلی آنها، علاوه بر بهبود نتایج حاصل از فعالیت‌های معمول کاری‌تان، شرایط زیستی دام‌هایتان را نیز بهتر می‌سازد. با دانشی که در عرصه کشاورزی هوشمند داریم، می‌توانیم در دریافت وام از بانک به شما کمک کنیم. هر چه باشد، وام‌های سرمایه‌گذاری بر اساس شناخت از حوزه کاری، و واقعیات امر و اعتماد به مشتری پرداخت می‌کنند.

نیاز به غذا در آینده افزایش خواهد یافت اما تعداد تولید‌کنندگان در حال کاهش است. از این رو تولیدکنندگان باید بتوانند با نیروی کار کمتری محصول بیشتری تولید کنند. تخصص ما در عرصه فناوری به یاری جنبه‌های پرزحمت و دقیق بخش دام‌پروری خواهد آمد. فنکام، کمک به پیشبرد امور تولید‌کنندگان غذا را چالشی هیجان‌انگیز و مستمر می‌داند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=LIlp78bswjmF4j21BsLJxo_uLTDoQ6D65iBZr09qqzs