کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ برگزار می‌شود

کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ برگزار می‌شود
۲۳ مرداد ۰۹:۰۷ ۱۳۹۷ پرینت گرفتن از این مقاله

کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ در روزهای ۲۴ تا ۲۵ مردادماه در تهران برگزار می‌شود. این کنگره یکی از مهم‌ترین گردهمایی‌های متخصصان حوزه ارتباطات، IT، فناوری‌های نوین و هوشمند است که امسال در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش بک پرس، این کنگره تخصصی محلی برای تبادل نظر پیرامون تازه‌ترین فناوری های هوشمند است که در عرصه ارتباطات، IT و تکنولوژی های نوین است. کنگره امسال در مرکز همایش های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد. در این دوره نزدیک به ۱۰ کشور اول در حوزه‌ی فناوری های هوشمند، مانند: ایتالیا اسپانیا و یونان حضور خواهند داشت.

اهداف کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸

برخی از اهداف این دوره از کنگره فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ به شرح زیر است:

  • بررسی و واکاوی چالش‌های اصلاح نظام اداری کشور
  • ایجاد یکپارچگی میان دستگاه‌های مختلف کشور در تحقق دولت الکترونیک
  • بررسی مدل‌های دولت هوشمند و شهر هوشمند
  • تبیین و بررسی مفهوم دولت همراه
  • و…

همچنین در این دوره محورهای اصلی کنگره دولت هوشمند، شهر هوشمند و بیمه و بانکداری هوشمند است.

دوره ها و کارگاه‌ها و سخنرانان

در این دوره نزدیک به ۴۰ پنل تخصصی، کارگاه و سخنرانی با حضور متخصصان داخلی و بین‌المللی طی در ۱۱ سالن، با موضوعات دولت هوشمند، اینترنت اشیا (IOT)، رایانش ابری، شهر هوشمند، امنیت در نرم افزارهای اداری الکترونیکی، فناوری های همراه و … برگزار می‌شود. اعطای گواهینامه‌های کارگاه‌های آموزشی در زمینه‌ی امنیت فناوری اطلاعات، هوشمند سازی نظام اداری، اینترنت اشیا (IOT) و گواهینامه ۱۶ ساعته حضور، نمایشگاه فناوری های هوشمند در سه بخش دولت هوشمند، شهر هوشمند و بیمه و بانکداری هوشمند و… از دیگر برنامه های حائز اهمیت این کنگره است.

همچنین در این دوره محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمد رضا عارف، نماینده مجلس از سخنرانان ویژه کنگره هستند.

پیش‌تر اولین دوره‌ی کنگره جهانی فناوری‌های هوشمند ۲۰۱۷ در آذرماه سال ۹۶ در برج میلاد تهران برگزار می‌شود. نخستین کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۷ با رویکرد هوشمندسازی نظام اداری و با هدف واکاوی برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری (توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری) برگزار شد. شایان ذکر است، زمان کنگره جهانی فناوری های هوشمند ۲۰۱۸ در روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ماه از ساعت ۸ صبح الی ۶ عصر است.

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.