pire mard

پهپاد کشاورزی AGRAS T20 ،رباتی جدید برای سمپاشی در کشاورزی هوشمند

بهقل از بک‌پرس و گزادش ازسایت DJI، پهبادAGRAS T20 را برای سمپاشی کشاورزی معرفی می کند DJI ، رهبر جهانی در فناوری هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین ، با جدیدترین پهباد کشاورزی خود ، DJI AGRAS T20 ، مجدداً کشاورزی هوشمند را متحول کرده است.

این پهپاد کشاورزی با دوام ، با کارایی بالا و هوشمند دارای توانایی اسپری کردن و ویژگی های چشمگیر با طراحی مدولار و قابل حمل است ، که این طراحی باعث شده که استفاده از آن برای کشاورزانی که دارای بینش دیجیتال و فن آوری اسپری خودکار در عملیات خود هستند ، در دسترس و قابل استفاده باشد .

 

 

DJI AGRAS T20 برای کار در پیچیده ترین محیط ها و زمین های مختلف کشاورزی بهینه سازی شده است ، از برنامه ریزی پرواز مستقل و رادار سنجش زمین ، تا زمان پرواز طولانی تر ، ظرفیت بارگیری بالا و گزینه های برق خارج از شبکه. DJI AGRAS T20 هم اکنون برای پیش خرید در کشورها و مناطق منتخب در دسترس است.

ارتقا و بهبود سیست اسپری‌کردن به‌منظور کارایی و عملکرد بهتردستگاه DJI AGRAS T20 می تواند حداکثر محموله 20 کیلوگرم را تحمل کند و نحوه قرارگیری نازل ها برای دستیابی به بهبود 20 درصدی یکنواختی قطرات اسپری بوده و عرض پاشش موثر 7 متر بهینه شده است.

DJI AGRAS T20 به 8 نازل و پمپ با حجم بالا مجهز است که می تواند با سرعت حداکثر 6 لیتر در دقیقه اسپری کند.با طراحی جدید جریان سنج الکترومغناطیسی 4 کانال ، می تواند چهار شیلنگ را به صورت جداگانه کنترل و کنترل کند و از سرعت جریان کارآمد برای هر نازل اطمینان حاصل کند.

 

 

ارتقا قابلیت حمل و جابه‌جایی پهپاد کشاورزی، کارکرد راحتتر با آن

با طراحی مدولار هوشمند ، DJI AGRAS T20 در چند ثانیه قابلیت جمع و باز شدن را دارد و باعث می شود تا از سایر پهپادهای کشاورزی قابل حمل تر باشد. مخزن اسپری و باتری هر دو قابل تعویض هستند ،که باعث کاهش زمان خرابی و افزایش چشمگیر گردش کار می شوند.

با بهره‌گیری DJI AGRAS Smart Controller 2.0 از برنامه DJI AGRAS ، به کاربر این قابلیت را می‌دهد که بسیار راحت با دستگاه کار ئ استفاده‌کند. علاوه بر این ، این کنترلر هوشمند به یک نمایشگر فوق العاده روشن 5.5 اینچی مجهز است که حتی در زیر تابش مستقیم خورشید نیز قابل خواندن است. همچنین از بسته های باتری خارجی پشتیبانی می کند و می تواند دو برابر دیگر کنترل کننده های از راه دور دوام داشته باشد ، که برای بارهای طولانی یا سنگین مناسب است.

راه‌حلی جامع و کامل در صنعت کشاورزی

با داشتن مجموعه ای جامع از راه حل های کشاورزی ارائه شده توسط DJI ، کار در مزارع وسیع کشاورزی ، باغات یا علفزارها بسیار آسان شده است. بسته های محلول کشاورزی DJI برای نظارت بر سلامت محصولات و تولید روش های درمانی متغیر طراحی شده اند.

با استفاده از P4 Multispectral ، اپراتورها می توانند مناطق مورد نظر را اسکن کرده و نمودارهای چند طیفی تولید کنند که بینش های قابل قبولی در مورد سلامت محصولات فراهم می کند و به فرمول های پاشش و باروری متغیر کمک می کند. به لطف راه حل برنامه ریزی پرواز 3D ، اکنون پیمایش در مناطق چالش برانگیز مسئله گذشته است.

با استفاده از Phantom 4 RTK ، اپراتورها می توانند مناطق مورد نظر را اسکن و نقشه برداری کنند ، و شناسایی همه جنبه های این زمینه را آسان تر می کند. در حالت Orchard 3.0 ، می توان مسیرهای پرواز سه بعدی را بر اساس اشکال هر درخت پس از شناسایی ایجاد کرد. پس از آن ، کاربران می توانند با DJI AGRAS T20 خود اسپری کارآمد انجام دهند.

کشاورزی هوشمند با کمک ربات کشاورز را در بک‌پرس بخوانید !

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

google-site-verification=LIlp78bswjmF4j21BsLJxo_uLTDoQ6D65iBZr09qqzs