Duo یک پیشخدمت شخصی از نوع هوش مصنوعی در آینه خانه‌تان!

Duo یک پیشخدمت شخصی از نوع هوش مصنوعی در آینه خانه‌تان!
۱۸ تیر ۰۹:۳۸ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

Duo یک دستگاه هوش-مصنوعی است، “بخشی آینه و تماماً رایانه”، و از پسِ تصویرِ انعکاستان کار می‌کند. برخلاف یک برنامه سخنگوی خودکفا نظیر دستیار گوگل، این نمایشگر انعکاسی ۲۷ اینچی که در ظاهر مثل یک آینه ساده است در پس خود یک رایانه هوشمند را پنهان کرده است که بهتان امکان می‌دهد تا به دستگاه‌های خانه متصل شده یا اینکه خیلی ساده از آن به عنوان یک قطب همه‌منظوره سرگرمی استفاده کنید. این آینه لمسی به شما اجازه می‌دهد تا دست بسوی تصویر انعکاستان برده و صفحه نمایش را کنترل کنید، یا آنکه از “آلبرت”، یک هم‌صحبت هوش-مصنوعی که درون Duo زندگی می‌کنید استفاده کنید. “آلبرت” که شباهت انکارناپذیری به شخصیت جارویس در آیرون مَن دارد به شما امکان می‌دهد تا صبحها در حین اینکه دارید ظاهرتان را جلوی آینه مرتب می کنید، دستگاه‌های خانه هوشمندتان را با صدایتان کنترل کنید ۱.

Duo

Duo به شما امکان می‌دهد که از دست به سوی تصویر انعکاستان برده و ورای آن، دستگاه‌های خانه هوشمندتان را کنترل کنید

Duo یک آیینه هوشمند مطابق با معماری هر خانه

به گزارش BACpress،بخش الکترونیکی اصلی Duo 2در یک قاب‌بندی تخت چندپارچه جای دارد، یا به عبارت دیگر، این پیشخدمت هوش مصنوعی‌تان از یک صفحه نمایش نازک ۱٫۹ میلی‌متری کار می کند. کل آینه فقط نزدیک به چهار کیلو وزن دارد، و این یعنی آنکه می‌توانید این صفحه نمایش را به آسانی روی هر دیواری نصب کنید. Duo چنان طراحی شده است که موقعی که از آن استفاده نمی‌شود راحت با هر محیطی جور باشد و بیش از آنکه صرفا یک دستگاه خانگی متصل‌به‌شبکه معمولی دیگر باشد یک سیستم رایانه‌ای تمام و کمال است که خیلی تمیز در داخل یک آینه جا شده است.

آینه هوشمند

از دیگر امکانات این دستگاه هوشمند میتوان به نشان دادن آب و هوا و اخبار اشاره کرد همچنین میتواند به عنوان یک گالری شخصی مورد استفاده قرار گیرد.

این آینه توان کاری خود را از یک پردازشگر سر-خود می‌گیرد و با آن می‌توانید موسیقی پخش کنید، اخبار را وارسی کنید، یا از آن به عنوان یک گالری هنری مجازی استفاده کنید و با نمایش آثار هنری مختلف طراحی داخلی منزلتان را تکمیل کنید. Duo همچنین با سیستم عامل سفارشی‌ساختی که دارد، یعنی HomeOS، می تواند از انواع اپلیکیشنهای منفرد پشتیبانی کند. تیم Duo حتی برای نرم‌افزار‌سازهایی که مایلند اپ‌هایشان روی این پلتفرم مورد استفاده قرار گیرند یک HomeOS SDK مبتنی-بر-وب ایجاد کرده است.

DUO

رایانه هوش مصنوعی در دل یک صفحه نمایش نازک ۱٫۹ میلی متری جای دارد

 

Duo

این آیینه هوشمند چنان طراحی شده است که نرم و هموار با طراحی‌های داخلی از پیش موجودِ خانه‌ها ادغام و یکپارچه شود

 

آیینه هوشمند

این آینه را می توان به انواع اپ‌های واجد طراحی خاص متصل کرد

 

صبح‌ها همچنان که آماده بیرون رفتن می‌شوید اخبار را برایتان می‌خواند

آینه هوشمند

ظرافت طراحی Duo باعث می‌شود که وقتی از آن استفاده نمی‌شود هیچ به چشم نیاید

پانوشت:

  1. برای مطالب بیشتر میتوانید به این سایت مراجعه کنید.
  2. برای مطالب بیشنر میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

 

  Article "tagged" as:
  Categories:
IoT

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.