چراغ هوشمند Noon Home تازه‌ترین سیستم نورپردازی هوشمند

چراغ هوشمند Noon Home تازه‌ترین سیستم نورپردازی هوشمند
۱۹ تیر ۱۶:۰۰ ۱۳۹۸ پرینت گرفتن از این مقاله

سیستم نورپردازی Noon ،دسترسی عده بیشتری از مردم را به امکان نورپردازی لایه‌لایه  فراهم می‌کند چرا که در مقایسه با محصولات مشابه، پیچیدگی و هزینه کمتری دارد. این وسیله خانه هوشمند چراغهای فعلی شما را تشخیص داده – به هنگام ستاپ، نوع چراغ و بسامد نور آن را متوجه شده – و با استفاده از این شناخت، و با قدرت نورپردازی لایه‌لایه، فضاهای خانه را دگرگون می کند. Noon می تواند مطابق با نیازهای مشتری، تا شش حالت و صحنه قابل ‌برنامه‌ریزی خلق کند.

تازه‌ترین محصول Noon Home

تازه‌ترین محصول Noon Home

Noon Home استارتاپ حوزه اتوماسیون خانگی

به گزارش BACpress ، تازه‌ترین محصول Noon Home، استارتاپ حوزه اتوماسیون خانگی که در کالیفرنیا واقع است  با یک سویچ مدیر اتاق و سویچهای الحاقی همراه کار می‌کند که ارتباطاتشان از طریق فناوری کم‌انرژی بلوتوث است. هر دو سویچ چنان طراحی شده‌اند که باریک و ساده و فاقد موارد اضافی بوده، درزها و اتصالهایشان حداقل باشد. در آنها به جزییات امر بسیار توجه شده است. ماده انتخاب‌شده برای نمایشگر نیز باعث بهتر شدن تجربه لمسی شده است (شیشه برای مدیر اتاق و ترکیبی از یک ترکیب پلی‌کربنات با پرداخت ابریشمی برای سویچهای الحاقی همراه).

ارتباطات سویچهای الحاقی همراه و سویچ مدیر اتاق از طریق فناوری کم‌انرژی بلوتوث انجام می‌گیرد

ارتباطات سویچهای الحاقی همراه و سویچ مدیر اتاق از طریق فناوری کم‌انرژی بلوتوث انجام می‌گیرد

مدیر اتاق شامل یک صفحه نمایش OLED  تمیز نیز است که انیمیشن‌های تعاملی بامزه دارد و چنان طراحی شده است که کمی باحال باشد. از همین انیمیشن‌های تعاملی در اپ Noon نیز استفاده شده است تا مجموع تجربه‌ای که حاصل می‌شود وحدت‌یافته و ساده باشد. این محصول با یک پلیت دیواری با طراحی مختص به Noon همراه است که پرداخت تمیزی دارد و راحت روی پایه‌اش می‌نشیند و روی دیوار ظاهر معلق بی‌پیرایه و کنترل‌شده‌ای دارد. اریک شارلتون، مدیرعامل Noon می‌گوید: “ما به عنوان شرکتی از آدمهای خلاق در پی جوهره یک محصول هستیم و تمام تلاشمان در جهت حذف کردن جنبه‌های غیراساسی است. هر ویژگی، هر یک از جزییات طراحی و هر تعاملی با مشتری باید از یک نگرش وحدت‌یافته به ذات محصول، نشات گرفته باشد”.

منبع:

https://www.noonhome.com

https://www.designboom.com/tage/lighting-installation-and-design

  Article "tagged" as:
  Categories:

هیچ نظری ارسال نشده است!

شما می توانید یک مکالمه را شروع کنید.

ارسال دیدگاه

اطلاعات شما در امنیت کامل خواهد بود! آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.