loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و فناوری هوشمند و متاورس : آدیداس 22 میلیون NFT آدیداس در متاورس فروخت

آدیداس 22 میلیون NFT آدیداس در متاورس فروخت

30000 NFT آدیداس Into the Metaverse در چند ساعت پس از عرضه  ساخته شد. هزینه هر NFT آدیداس ، 0.2 ETH است که در حال حاضر معادل 765 دلار است، و شرکت آدیداس توانسه  29620 NFT بفوشد، به این معنی که شرکت بیش از 22 میلیون دلار از فروش در بازه زمانی سال به دست آورد.

به گزارش بک‌پرس و به‌نقل از The verge؛  آدیداس NFT ها را با مشارکت Bored Ape Yacht Club، Punks Comics، و GMoney ساخته است. خرید NFT آدیداس به مالکان امکان دسترسی به کالاهای فیزیکی خاص، مانند هودی و لباس ورزشی که توسط میمون Bored که آدیداس دارد، و تجربیات دیجیتالی آینده می‌پوشد، می‌دهد. با این حال، طبق سؤالات متداول آدیداس، کالاهای فیزیکی تا سال 2022 در دسترس نخواهند بود، بنابراین خریداران اساساً فقط پیش خریدهای گران قیمت لباس را انجام می دهند.

تلسکوپ فضایی جیمز وب به فضا پرتاب شد
در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‎های نوین بک‌پرس بخوانید

20000 NFT آدیداس در دسترسی اولیه قرار گرفت

این شرکت 20000 NFT را برای دسترسی زودهنگام به افرادی که دارای توکن‌های ویژه آدیداس اورجینال، توکن‌های GMoney، Bored Ape Yacht Club NFTs، Mutant Ape Yacht Club NFT و Pixel Vault NFT هستند، ارائه می‌کند — ابتدا یک NFT که به سختی به دست می‌آید در دسترس قرار می‌دهد. به مجموعه بسیار محدودی از افراد.

NFT آدیداسدر ابتدای انتشار، آدیداس به سرعت با مشکلی مواجه شد که مالکان باشگاه قایق بادبانی Mutant Ape قادر به ضرب کردن NFT آدیداس نبودند و باعث توقف آن شد. آدیداس قول داده است که در صورت وجود مشکلات، تمام کسانی که هزینه های گاز را از دست داده اند (که هزینه هایی برای بریدن NFT گرفته شده است) بازپرداخت کند.

مشخص نیست دقیقا چه زمانی NFT ها به طور کامل فروخته شدند، اما وب سایت آدیداس نشان داد که تمام NFT آدیداس ، دقایقی پس از شروع فروش عمومی ساخته شده اند. با این حال، ظاهراً یک نفر توانسته است بسیاری از NFT ها را برش دهد، که ممکن است تعداد واقعی آنها را مختل کند.

مطالب مرتبط: اخبار دنیای متاورس ؛ در دنیای متاورس چه کارهایی می‌توان انجام داد

همچنین، مشخص نیست که آیا آدیداس قصد دارد NFT های بیشتری را در آینده ارائه دهد یا خیر، اما در وب سایت خود به طعنه می پردازد که “این تازه شروع است.” با توجه به اینکه اولین دسته چقدر سریع فروخته شد – و چقدر پول آدیداس در چند ساعت به دست آورد – بعید به نظر می رسد که این تنها پیشنهاد NFT از طرف سازنده پوشاک باشد. و تقریباً مطمئناً می خواهد با رقیب اصلی نایک رقابت کند، که به تازگی شرکتی را خریده است که کفش های مجازی و NFT می سازد.

مطالب مرتبط: متاورس Moon فضای NFT را به یک سطح کاملاً جدید می‌برد

شرکت‌های دیگر نیز ممکن است با نشانه‌های دلار به موفقیت NFT‌های آدیداس نگاه کنند، اما قبل از اینکه به سمت نزدیک‌ترین بلاک چین بشتابند، ممکن است بخواهند داستان هشداردهنده NFT‌های برنامه‌ریزی‌شده برای S.T.A.K.E.R را در نظر بگیرند. 2. توسعه دهنده GSC Game World روز چهارشنبه NFT ها را اعلام کرد اما با واکنش سریع طرفداران مواجه شد.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید