loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و زندگی هوشمند و شهروند هوشمند و فناوری هوشمند : آمازون دستبند تناسب اندام Halo View را معرفی کرد

آمازون دستبند تناسب اندام Halo View را معرفی کرد

شرکت آمازون به تازگی دستبند تناسب اندام Halo View را به عنوان نسخه جدید گجت پوشیدنی از سری Halo رونمایی کرده که از نمایشگری نسبت به مدل قبلی برخوردار است.

دستبند تناسب اندام آمازون ، Halo View شباهت فاحشی به Halo band دارد با این تفاوت که یک نمایشگر امولد به آن افزوده شد. این دستگاه را می‌توان از طریق اپلیکیشن اختصاصی به خوبی کنترل و تنظیم کرد، حتی اطلاعاتی را از روی اپ بدست آورد.
به گزارش بک پرس، این دستبند هوشمند، به شما امکان می‌دهد در یک نگاه تمام معیار‌های سلامتی خود را مشاهده کنید.

علاوه بر این، می‌توانید تمرینات خود را در زمان واقعی پیگیری کنید و دارای هفت روز عمر باتری و طراحی ضد آب با مقاومت در برابر آب تا ۵۰ متر است.

این محصول می‌تواند در سه رنگ سیاه، بنفش و سبز عرضه شود، علاوه بر این، در صورت تمایل می‌توانید بند آن را با یک پارچه، فلز یا چرم جایگزین کنید. شما می‌توانید از ساعت Halo View خود با Halo Fitness استفاده کنید.

این یک سرویس است که به شما تمرینات با کیفیت استودیویی را می‌دهد که توسط متخصصان  هدایت می‌شود. به طور کلی، این محصول به شما امکان می‌دهد معیار‌های زمان واقعی مانند ضربان قلب زنده و منطقه شدت ضربان قلب خود را مشاهده کنید. قیمت این محصول ۸۰ دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید