loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و تکنولوژی هوشمند و جدیدترین مطالب و فناوری هوشمند : آمازون محصول خانگی هوشمند خود را ارائه می‌دهد

آمازون محصول خانگی هوشمند خود را ارائه می‌دهد

به گزارش بك پرس، به نقل از د ورج، بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری در حال ايجاد راه و مسيرى در  AR / VR هستند. آنها با ارائه وسیله‌ها و محصول خانگى هوشمند سعی دارند در عرصه تکنولوژی قدمی رو به جلو بگذارند. متا، فیسبوک سابق ، بیشترین محور را در این مسیر داشته است و در حال حاضر هدست و عینک هوشمند هوشمند Quest را با مشارکت Ray-Ban می‌سازد و قصد دارد اولین عینک واقعیت افزوده خود را در سال 2024 عرضه‌کند. Google امیدوار است هدست AR خود را در سال 2024 ارائه دهد.  اسنپ چت نيز عینک واقعیت افزوده واقعی خود را در ماه مه معرفی کرد و  اگرچه The Verge اين محصول را در دسامبر ازمايش کرد اما در دسترس عموم قرار نگرفت.


مطالب بیشتر: لنزهاى تماسى هوشمند و دیدى متفاوت به جهان


محصول خانگى هوشمند شرکت آمازون

اين بار اما به نظر مى‌رسد، آمازون شرکت فناوری بزرگ بعدی باشد که وارد واقعیت افزوده می‌شود. جزئیات خاصی در خصوص اين محصول خانگى هوشمند يا محصولات جديد آمازون داده نشده‌است اما این شرکت در حال استخدام نيرو و كار  به روى يك “محصول خانگى هوشمند جدید براى جهان” است که به نوعی از فناوری “XR” استفاده می‌كند. یک «مهندس نرم‌افزار و مهندس دستگاه‌های XR/AR، XR/AR» می‌گوید محصول جديد:  «تصور و توسعه نرم‌افزار و معماری کلیدی برای یک محصول جدید برای خانه‌های هوشمند» خواهد بود.

مدیر برنامه فنی، این محصولات جدید، توضیح می‌دهد: «شما یک مفهوم تحقیقاتی پیشرفته XR را به یک محصول مصرف‌کننده جادویی و مفید تبدیل خواهید کرد». ساخت محصولات خانگی هوشمند دو كارنامه كارى آمازون براى اين شركت به عنوان يك مزيت تلقى مى شود. سناریویی را تصور كنيد که در آن یک جفت عینک AR/VR آمازون با سایر دستگاه‌های دارای الکسا متصل می‌شود و در یک نگاه تصویری از همه چیز در خانه‌تان را به شما ارائه دهد.

بلندگوی هوشمند آمازون اکو، که در حال حاضر فروش بالايى دارد و همچنين ين شركت، یک محصول خانگى هوشمند به نام Astro را نيز به بازارمعرفی کرده است كه اميد به ايجاد ایده های مشابه جالبی برای دستگاه جدید AR / XR توسط اين شركت ايجاد مى كند.


مطالب بیشتر:5 کاربرد اینترنت اشیا در سال 2022

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید