loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اینترنت اشیا و زندگی هوشمند : جادوی آینه élever ، چاپ دیجیتال آرایش بر روی چهره تان

جادوی آینه élever ، چاپ دیجیتال آرایش بر روی چهره تان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]شرکت Seymourpowell که از جمله شرکتهای پیشگام در زمینه طراحی و نوآوری است élever را به بازار عرضه کرده است که تازه‌ترین ایده شرکت در جهت کاوش در آرزوها و خواستهای مصرف‌کنندگان لوازم آرایشی در فرداهای نزدیک است. این آینه دستی هوشمند1، طراحی‌های آرایش را که به صورت آنلاین می‌یابد بازتولید کرده و آنها را به صورت دیجیتال روی چهره کاربر «چاپ» می‌کند.

élever شرکت Seymourpowell 2 پاسخی است به این خواست و آرزوی مصرف‌کنندگان اقلام آرایشی که بتوانند فوراْ از آن چیزهایی که در رسانه‌ها می‌بینند تقلید کنند. این سرویس، بازتابی است از ماهیت تاثیرگذار رسانه‌های اجتماعی و تمایل مصرف‌کنندگان به اینکه بلافاصله به آنچه که می‌خواهند برسند. ماریل براون، مدیر امکانات ویژه شرکت در اینباره می‌گوید: «رسانه‌های اجتماعی سرعت اشاعه جهانی مدهای زیبایی را افزایش داده‌اند»، و می‌توان به این اظهارنظر او این را نیز اضافه کرد که با élever ، گرایش مصرف‌کننده‌ها به این مدها و کاربستشان بیش از پیش سرعت گرفته است.

élever
آینه élever

به گزارش  BACpress ،این شرکت طراحی دریافت که کاربران در اولین گام اجرای رژیمهای آرایشی‌شان برای الهام گرفتن به رسانه‌های اجتماعی مراجعه می کنند. élever به استایلهایی بابِ روزی که یافته است واکنش موثری نشان داده و آنها را بی‌درنگ در جهان واقعی عملی می‌سازد و به این ترتیب همچون پلی میان دنیای دیجیتال مطالب آرایشی و جهان واقعی آرایش عمل می‌کند.

با élever مصرف‌کنندگان دیگر رای رسیدن به ظاهر مطلوبشان به مهارت ها یا محصولات خاصی نیاز ندارند چون élever خود مستقیما آرایش موردنظر را بر چهره کاربر چاپ می‌کند.

élever
چاپ دیجیتال آرایش مورد نظر بر چهره تان

طراحی و ساخت élever

از ظاهر خودِ محصول نیز می‌توان به ظرافت و تجمل سرویسی که ارائه می‌کند پی برد. مواد به کار رفته در آن نرم و لطیف هستند و رنگهایش ملایمند و چشم‌نواز. روشنایی ظریفی که در این دستگاه تعبیه شده است باعث می‌شود که حال و هوای صمیمانه و دلفریب مراسم انجام آرایش حفظ شود بی‌آنکه به تجربه یا ابزارهای خاص آرایش نیازی باشد. رابط (اینترفیس) کاربری دستگاه چنان طراحی شده است که تعامل با کاربر را تسهیل کند و این نیز در جهت همان ایده کلی بی‌زحمت کردن کار آرایش است.

élever
آنالیز چهره تان توسط élever

élever فرصتهای هیجان‌انگیزی را پیش روی آینده صنعت آرایش و زیبایی می‌گذارد. برندها، تاثیرگذارهای شبکه‌های اجتماعی، هنرمندان و نشریات عرصه آرایش می‌توانند طراحی‌های آرایشی خود را به منبع درآمد تبدیل کرده و شراکتهای برندی و محصولی جدیدی را برقرار کنند که حول این دستگاه شکل گرفته باشند. فناوری سه‌بعدی دیجیتال و سیستم پیشرفته تشخیص چهره، یک تجربه تجملی منحصر‌به‌فرد خلق می‌کند که انجام آرایش مطابق با استاندارد حرفه‌ای و به نحوی یکدست را امکان‌پذیر می‌سازد.

élever
élever محصول شرکت Seymourpowell

تصور Seymourpowell آن است که محصولاتی نظیر élever الهام‌بخش برندهای زیبایی و سایر صنایع برای روی آوردن به فناوری نوین در عرصه آرایش خواهد شد. رابرت کوپر، از طراحان Seymourpowell، می‌گوید: « élever کمک می‌کند تا آینده‌ای را به تصور درآوریم که در آن هنرمندان آرایش، برندهای لوازم آرایش و تاثیرگذارهای شبکه‌های اجتماعی می توانند طراحی‌های آرایشی را به صورت آنلاین به فروش برسانند. یا آن مجاری رسانه‌های اجتماعی که مردم از طریق آنها به تصاویرشان دسترسی پیدا می کنند تبدیل به پلتفرمهای تجاری می‌شوند و یا پلتفرمهای جدیدی مختص به این کار خلق خواهند شد.»

*****

پانویس:

1.برای خواندن مطالب بیشتر در این باره میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

2.برای خواندن مطالب بیشتر در این باره میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_ihover][/ult_ihover][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید