loader image
صفحه اصلی > اخبار و اخبار بک‌پرس و دسته‌بندی نشده و هوش مصنوعی : ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی

ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی

ابزار ویرایش عکس

ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی

ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی یک ابزار است که از تکنولوژی هوش مصنوعی (AI) برای انجام وظایف ویرایش عکس استفاده می‌کند. این ابزارها با استفاده از الگوریتم‌ها و مدل‌های یادگیری عمیق هوش مصنوعی، توانایی تشخیص اجزاء مختلف تصویر و اعمال تغییرات خودکار به تصاویر را دارند. شما می‌توانید به وسیله‌ی ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی عکس های محصول، تصاویر نمایه، و گرافیک های خیره کننده رو به راحتی ایجاد کنید.

عکس ها را با جادو ابزار ویرایش عکس تغییر دهید

آیا تا به حال خواسته‌اید چیزی را در تصویرهای خود تغییر دهید یا اضافه کنید، اما هرگز زمان یا مهارت لازم برای استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش پیچیده را نداشته‌اید؟ عکس‌های خود را با ویرایش تصویر با هوش مصنوعی با استفاده از ویرایش جادویی Canva که توسط Stable Diffusion پشتیبانی می‌شود، تغییر دهید.

به سادگی روی قسمتی از تصویر خود برخورد کنید و متن خود را تایپ کنید تا هر چیزی که می‌توانید تصور کنید را به تصویر اضافه کنید. یک تکه میوه را به یک لیوان لیموناد اضافه کنید تا جذاب‌تر به نظر برسد، یک خورشید را در آسمان صاف قرار دهید تا گرما ایجاد کند، یا یک جفت سایه به کسی بدهید تا نامش را مشخص کند. به تخیل خود اجازه دهید تا با ویرایشگر عکس مجهز به هوش مصنوعی ما، پیام‌های متنی را به ویرایش‌های بی دردسر تبدیل کنید.

حذف اشیاء مزاحم و پاکسازی پس‌ زمینه

آیا نیاز به حذف حواس‌ پرتی‌های ناخواسته دارید؟ ابزار حذف جادویی Canva به شما این امکان را می‌دهد که افراد و اشیاء را با برس کشیدن روی تصاویر از روی آن‌ها حذف کنید، بنابراین می‌توانید روی چیزی که بیشترین اهمیت را دارد، تمرکز کنید: موضوع عکستان. گربه‌های ولگرد، تابلوهای خیابانی تصادفی یا افراد غیرضروری در مکان‌های نامناسب ویرایشگر تصویر هوش مصنوعی ما حذف قسمت‌های ناخواسته از عکس‌های شما را آسان می‌کند و بقیه را دست نخورده نگه می‌دارد.

اگر بخواهید از کل پس‌ زمینه خلاص شوید، همچنان نگران نباشید. فرآیند حذف پس‌ زمینه که زمانی مشکل بود، اکنون با استفاده از ابزار حذف پس‌ زمینه قدرتمند ما یا ابزار شفاف کننده پس‌ زمینه تصویر ساده‌تر شده است—فقط با یک کلیک، هر محصول یا لوگو می‌تواند برجسته و بدرخشد.

عکس های خود را با ابزار ویرایش عکس سریع تصحیح کنید

از صرف زمان برای انتخاب یا حذف خطوط کلی خودداری کنید. اجازه دهید Canva و کمی جادو این کار را برای شما انجام دهند. هنگامی که تصویر خود را آپلود می‌کنید، تقویت‌کننده عکس مبتنی بر هوش مصنوعی ما به طور خودکار پیش‌زمینه و پس‌زمینه را تشخیص می‌دهد و به شما امکان می‌دهد هر یک از این مناطق را به طور مستقل تنظیم کنید. با لغزنده‌های تنظیم ساده، کنترل عکس‌های خود را در دست بگیرید. ترکیب کاملی از گرما، روشنایی و اشباع را برای تنظیم دقیق تصویر خود بیابید. بند برای زمان؟ روی «تنظیم خودکار» کلیک کنید و با رنگ‌های تعریف‌شده‌تر و نور متعادل‌تر در چند ثانیه ظاهر واضح‌تری به دست آورید.

نقطه کانونی خود را به خوبی تنظیم کنید

آیا نیاز به جابجایی سوژه‌ها یا تغییر عناصر در عکس‌های خود دارید؟ با Magic Grab با ساعت‌های بی پایان ویرایش دستی خداحافظی کنید. موضوع تصویر خود را انتخاب کرده و جدا کنید، سپس ویرایش، تغییر موقعیت یا تغییر اندازه دهید – در حالی که پس‌زمینه را حفظ می‌کنید. هر متنی را در عکس به‌سرعت به‌روزرسانی کنید یا کل تصویر را با متن، برچسب و موارد دیگر سفارشی کنید. ابزار جادویی قدرتمند ما هر عکسی را مانند قالب Canva قابل ویرایش می‌کند، بنابراین می‌توانید بدون زحمت تصاویر خود را دوباره طراحی و اصلاح کنید.

ویرایش های قدرتمند، بدون منحنی یادگیری

تمام ویژگی‌های ابزار ویرایش عکس Canva در هر دستگاهی موجود است. به سرعت ویرایش‌هایی را انجام دهید که معمولاً به ابزارهای دستی پیچیده و وقت‌گیر نیاز دارند. برای حذف موارد حواس‌پرتی، قلم مو بزنید تا چیزهایی را به آن اضافه کنید، یا کلیک کنید تا فقط بخشی از تصویر را تغییر دهید—ویرایش عکس هرگز آسان‌تر نبوده است! از منحنی یادگیری بگذرید. با استفاده از ویرایشگر عکس هوش مصنوعی ما ویرایش کنید و تماشا کنید که Canva ساعت‌ها در عرض چند ثانیه برای شما کار می‌کند.

منبع: بک پرس

تاریخ انتشار”1402/8/6

بکپرس

دیدگاهتان را بنویسید