loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اینترنت اشیا و فناوری هوشمند : اجرای ۴ پروژه پرچمدار در حوزه فناوری اینترنت اشیا به فراخوان گذاشته شد

اجرای ۴ پروژه پرچمدار در حوزه فناوری اینترنت اشیا به فراخوان گذاشته شد

مرکز توسعه فناوری‌های نوظهور دیجیتال در راستای اجرای ۴ پروژه پرچمدار در حوزه فناوری اینترنت اشیا  ، فراخوان داد.

فناوری اینترنت اشیا

به گزارش بک‌پرس، به نقل از ستاد اقتصاد دیجیتال، فراخوان درخواست ارائه اطلاعات (RFI) پروژه‌های اینترنت اشیا از سوی مرکز توسعه فناوری‌های نوظهور دیجیتال ذیل ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام شد. این مرکز با همکاری بخش خصوصی، قصد اجرای ۴ پروژه پرچمدار در حوزه فناوری اینترنت اشیا را دارد.

توسعه ارتباطات با اینترنت اشیا محقق می‌شود

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید

شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند با ارائه اطلاعات خواسته شده در این فراخوان، می‌توانند در فرایند انتخاب مجریان قرار گیرند. در این فراخوان، این مرکز به دنبال اطلاعاتی مبنی بر توانمندی فعالین بخش خصوصی جهت همکاری در این پروژه‌های پرچمدار است. در همین راستا، این مرکز فراخوان را برای دریافت اطلاعات شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند منتشر کرده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این لینک از جزئیات این فراخوان اطلاع یافته و حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان ماه جاری نسبت به ارسال پیشنهادات اقدام کنند.

شرکت‌کنندگان در صورت داشتن هرگونه پرسش می‌توانند سوالات خود را به آدرس info@edt.isti.ir ایمیل کنند و یا در روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با کارشناسان مرکز توسعه فناوری‌های نوظهور دیجیتال تماس بگیرند.

مطالب مرتبط: چالشهای آینده فناوری بلاک‌چین برای دولتها”

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید