loader image
صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و متاورس : ارزش بازار متاورس ؛ یک فرصت ۸ تریلیون دلاری

ارزش بازار متاورس ؛ یک فرصت ۸ تریلیون دلاری

به گزارش بک پرس، به نقل از بیت کوین نیوز، تاکنون شرکت‌ها و بانک‌های زیادی ارزش بازار متاورس را پیش‌بینی کرده‌اند.

در ماه دسامبر، استراتژیست بانک آمریکا گفت که متاورس فرصت عظیمی را به وجود می‌آورد تا رمزارزها به عنوان ارز رایج به کار گرفته شوند.«کیتی وود»، مدیرعامل بانک سرمایه‌گذاری Ark هم گفته بود که ارزش بازار متاورس می‌تواند یک بازار چند تریلیون دلاری باشد. شرکت از سوی دیگر،سرمایه‌گذاری Greyscale مدعی بود که متاورس فقط می‌تواند تجارتی 1 تریلیون دلاری را به وجود بیاورد.

پیوستن بزرگ‌ترین دانشگاه چین به دنیای مجازی متاورس

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.

بانک سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس در«درک متاورس و وب 3.0» پیش‌بینی کرده که بازار متاورس می‌تواند به یک فرصت 8 تریلیون دلاری تبدیل شود.

«اریک شریدان»، تحلیلگر بانک گلدمن ساکس در خصوص سیر تکامل متاورس گفت: «فکر می‌کنیم متاورس از نظر درآمد و پول‌سازی یک  می‌تواند فرصت 8 تریلیون دلاری باشد. پیش‌بینی‌ها با توجه به عوامل مختلف چیزی بین 2 تا 12 تریلیون دلار بوده، اما آن‌ها با احتساب همه خروجی‌های ممکن رقم 8 تریلیون دلار را منطقی‌تر می‌دانند.»

مطالب مرتبط: اخبار دنیای متاورس ؛ در دنیای متاورس چه کارهایی می‌توان انجام داد

او در ادامه با نگاه به اقتصاد دیجیتال امروز، ادامه داد: «انتظار داریم اقتصاد دیجیتال به رشد ادامه دهد و همچنین پیش‌بینی می‌کنیم که اقتصادی مجازی در بطن و کنار اقتصاد دیجیتال رشد پیدا کند.»

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید