loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تکنولوژی هوشمند و فناوری هوشمند : قابلیت خواندن و ارسال پیام به عینک هوشمند فیسبوک Ray-Ban Stories اضافه شد

قابلیت خواندن و ارسال پیام به عینک هوشمند فیسبوک Ray-Ban Stories اضافه شد

 

به گزارش بک پرس، به نقل از ورج، متا به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی برای عینک هوشمند فیسبوک Ray-Ban Stories منتشر کرده که قابلیت‌های جدیدی از جمله خواندن پیام‌های دریافتی و مدیریت موسیقی در حال پخش را به آن اضافه می‌کند.

پس از نصب این به‌روزرسانی، کاربران می‌توانند با کمک دستیار داخلی عینک، برای ارسال پیام متنی و برقراری تماس صوتی از طریق اپلیکیشن مسنجر اقدام کنند. علاوه بر این، عینک هوشمند فیسبوک و ری‌بن اکنون می‌تواند پیام‌های دریافتی کاربران را نیز بخواند.

قابلیت‌های جدید عینک هوشمند فیسبوک Ray-Ban Stories

از ویژگی‌های جدید دیگری که با وجود این به‌روزرسانی اضافه شده، می‌توان به امکان استفاده از صدای کاربران برای مدیریت محتوای در حال پخش اشاره کرد. برای مثال، کاربران با گفتن جمله «Hey Facebook, next.» می‌توانند دستور پخش آهنگ بعدی را به عینک خود ارائه کنند. به همین روش، می‌توان برای تنظیم میزان صدا و همچنین متوقف کردن یا پخش دوباره آهنگ یا پادکست نیز استفاده کرد.

علاوه بر این، از دستیار درون عینک می‌توانید عمر باتری دستگاه خود را نیز سوال کنید.

هشدار فیسبوک یا متا به ۵۰ هزار کاربر

در رسانه تخصصی شهر هوشمن و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.

متا در توضیحات خود عنوان می‌کند که این به‌روزرسانی را در مراحل مختلف برای اپلیکیشن Facebook View ارائه خواهد کرد و انتظار می‌رود تا به زودی در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد. همچنین کاربران پیش از نصب این به‌روزرسانی، باید آخرین سیستم عامل عینک هوشمند فیسبوک Ray-Ban Stories را نیز دریافت کنند.

در زمان عرضه این عینک، نکته اصلی که مورد توجه قرار گرفت، دوربین‌های داخلی آن بودند که کاربران می‌توانستند با استفاده از آن‌ها عکاسی و فیلمبرداری کنند.

مطالب مرتبط: اوپو از عینک واقعیت افزوده Air Glass رونمایی کرد

با این وجود، در آن زمان ویژگی‌های هوشمندی زیادی برای عینک هوشمند فیسبوک معرفی نشده بود. از طرفی دیگر، وجود دوربین در این دستگاه توجه رگولاتور حریم خصوصی ایرلند و مقامات حفاظت از اطلاعات ایتالیا را نیز جلب کرد و آن‌ها خواستار شفاف‌سازی بیشتر این ویژگی بودند.

هرچند این به‌روزرسانی ویژگی‌های جذابی را برای عینک هوشمند فیسبوک فعال کرده و عملکرد آن را بهبود می‌بخشد، شرکت قول داده است که در سال جدید نیز قابلیت‌های بیشتری را به آن اضافه کند.

مطالب مرتبط: صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید