loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تکنولوژی هوشمند و فناوری هوشمند : استخدام ۲۰۰ هزار ربات هوشمند به جای انسان‌ها در کانادا

استخدام ۲۰۰ هزار ربات هوشمند به جای انسان‌ها در کانادا

این روزها، یکی از کارگران جدید فرودگاه ترودو در کبک، بیش از هر کارگر دیگری می‌تواند سرش را بچرخاند،  او همیشه لبخند می‌زند، هرگز استراحت نمی‌کند و از زمانی که به تیم پیوسته است، یک روز مریضی نداشته، نیو، ربات هوشمند نظافتچی فرودگاه، رویای هر  مدیری است.

استخدام ربات هوشمند به جای انسان‌ها

به گزارش بک پرس،به نقل از سی بی سی دات سا، به گفته از آن سوفی همل، سخنگوی فرودگاه: “او (ربات) در حال تمیز کردن زمین است تا بتوانیم از کارمندان خود استفاده کنیم و آن‌ها را وادار به انجام کار‌های دیگر کنیم. ”

این ربات هوشمند با هوش مصنوعی کار می‌کند و می‌تواند حتی در شلوغ‌ترین زمان‌ها از مزاحمت برای مردم  اجتناب کند، اما سازنده او می‌گوید این حتی بزرگترین نقطه عطف او نیست.

فیضان شیخ، مدیر عامل Avidbots می‌گوید: تمام کشور‌های توسعه‌یافته به میلیون‌ها میلیون نفر برای انجام نظافت نیاز دارند و ما این افراد را نداریم.  ما در حال تحمل یک ضربه بزرگ در بحران نیروی کار هستیم. ”

فقط در کبک، ۲۰۰ هزار شغل وجود دارد که باید در حال حاضر پر شوند، که بسیاری از آن‌ها در بخش تولید هستند. اینتل، اسپیس ایکس و جنرال الکتریک، از مشتریان این شرکت محسوب می‌شوند. ربات هوشمند سابقه طولانی در صنعت خودرو دارند، اما اخیراً در بسیاری از بخش‌های دیگر نیز رایج شده‌اند.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید