loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و کسب و کار هوشمند : استقبال از ربات‌های ویژه اسکن در فروشگاه‌ها

استقبال از ربات‌های ویژه اسکن در فروشگاه‌ها

استفاده از ربات‌های ویژه اسکن قفسه‌های فروشگاه ها فراتر از فروشگاه های مواد غذایی درحال رشد است.

به گزارش بک پرس، به نقل از زد دی نت، فناوری ربات‌های اسکن قفسه‌ای، فناوری رایجی در فروشگاه‌های زنجیره‌ه‌ای و به شکل عمده خواربارفروشی‌ها است.

ربات‌های ویژه اسکن در فروشگاه‌ها:

اما اکنون ربات‌های به کار گرفته شده در فروشگاهها، در حال توسعه هستند، راه حل‌های اتوماسیون خرده فروشی Badger Technologies شکاف‌های داده مهمی را برطرف می‌کند که مانع از دستیابی خرده فروشان به تصویر دقیقی از شرایط قفسه، روند خرید و ترجیحات مشتری می‌شود. دسترسی فوری به داده‌های هوشمند، برای افزایش تجربه خرید و سودآوری فروشگاه نیز با این روش تضمین می‌شود.

این یک نقطه عطف مهم برای فناوری است که در درجه اول برای خرده فروشان مواد غذایی به بازار عرضه شده است، اما توسعه دهندگان امیدوارند که به خرده فروشان دیگر نیز، گسترش یابد.

داده‌هایی که این ربات‌ها هنگام گردش در راهرو‌ها در خرده‌فروشی‌ها جمع‌آوری می‌کنند، همراه با تجزیه و تحلیل قدرتمند، با حل ۱.۷۵ تریلیون دلار “اقتصاد ارواح” تعریف شده توسط عدم موجودی، اجرای نادرست قیمت و عدم بهینه‌سازی مکان محصول، کارایی را افزایش می‌دهند.


مطالب مرتبط:
بازوی رباتیک هوشمند که گمشده‌ها را پیدا می‌کند؛ در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.”

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید