loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > فناوری هوشمند و متاورس : افتتاح اولين فروشگاه متاورس در دنياي واقعي

افتتاح اولين فروشگاه متاورس در دنياي واقعي

به نقل از arabnews، فروشگاه متاورس اولین فروشگاه سخت‌افزار خود را در کالیفرنیا ، محوطه دانشگاه برلینگیم، افتتاح می‌کند.  متاورس پيش از اين با Best Buy در ایستگاه‌های نمایشی برای هدست‌های واقعیت مجازی خود شریک بوده است و Ray-Ban Stories در فروشگاه متاورس خود شرکت عینک آفتابی ظاهر شده است اما اين فروشگاه جدید فرصت دیگری را برای فروش مردم در فناوری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده که به عنوان “metaverse” نيز شناخته می‌شود، باز می‌کند که حوزه اصلی تمرکز شرکت است. فروشگاه متا دارای یک منطقه نمایشی پورتال است که در آن کاربران می‌توانند ویژگی‌های تماس ویدیویی آن را با یک کارمند فروشگاه آزمایش کنند.

این فروشگاه متاورس در 9 مى آغاز به كار خواهد كرد و به بازدیدکنندگان اجازه را می‌دهد تلفن‌های ویدیویی Meta’s Portal و هدست‌های واقعیت مجازی Quest را از نديدم ديده، امتحان کرده و خریداری کنند. بازديدكنندگان  همچنین می‌توانند عینک هوشمند Ray-Ban Stories را که سال گذشته معرفی شد، امتحان كنند و برای سفارش آنلاین اين محصول کمک بگیرند.

محلى نيز برای آزمایش چندین دمو Quest 2، از جمله Beat Saber، GOLF+، Real VR Fishing و Supernatural مقرر گرديده است و در نهايت بازدیدکنندگان یک کلیپ واقعیت ترکیبی 30 ثانیه‌ای را به خانه خواهند برد که آنها را در حال انجام یک بازی نشان می‌دهد.  در اين فروشگاه مي توانيد سبک های مختلفی از عینک های Ray-Ban را امتحان كنيد که با دوربین های داخلی فیلم بردارى شده و به اشتراک گذاشته مي شوند. متا در پي آن است كه یک برگه “خرید” به وب سایت خود اضافه كند تا یافتن همه محصولات خود را به صورت آنلاین آسان تر کند.


مطالب بیشتر  :لنزهاى تماسى هوشمند و ديدى متفاوت به جهان

به نظر می‌رسد فروشگاه متا زمینه‌ای برای نمایش پروژه‌های واقعیت مجازی / واقعیت افزوده آینده، از جمله عینک‌های واقعیت ترکیبی پیشرفته‌تر و سیستم‌های کنترل، فراهم کند و امكان نگاهی از نزدیک به نحوه واکنش مردم به این سخت افزار ، که نگرانی های قابل توجهی را در مورد حفظ حریم خصوصی ایجاد می کند ، در یک محیط واقعی ارائه می دهد.

ویترین کوچک 1550 فوت مربعی در نزدیکی دفتر مرکزی Meta’s Reality Labs به جای یک منطقه شهری بزرگ مانند فروشگاه Google در منهتن باز می شود و از ساعت ١١ صبح تا ٦ بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه باز خواهد بود.

مارتین گیلیارد، رئیس فروشگاه متا می‌گوید: “مکان Burlingame به ما فرصت بیشتری براي كسب تجربه می‌دهد . همچنين به ما اين امكان را مي دهد كه تجربه مشتری را در توسعه خود حفظ کنیم  که به تعيين استراتژی هاي آینده ما کمک می‌کند”.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید