loader image
صفحه اصلی > خبرهای کوتاه و شهر هوشمند : مدرسه هوشمند در کشور تا پایان سال به چه تعداد می‌رسد ؟

مدرسه هوشمند در کشور تا پایان سال به چه تعداد می‌رسد ؟

تاکنون ۴۰ هزار مدرسه در ایران به شبکه مستقل هوشمندسازی مدارس متصل شده‌اند که تا پایان شهریور ماه امسال به ۸۴ هزار مدرسه هوشمند می‌رسد. به گزارش بک پرس، به نقل از ایسنا، پنجمین ویدئو از سری ویدئوهای «ایران هوشمند»، هوشمندسازی مدرسه ها را روایت می‌کند.

مدرسه هوشمند به همراه تجهیزات هوشمند کمک می‌کند تا بخش آموزش کشور روند رشد صعودی را طی کرده و به دنبال آن تجربه جذاب و مناسبی را در اختیار کودکان و دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

در  راستای تحقق عدالت ارتباطی برای کاهش شکاف آموزشی میان دانش آموزان شهر و روستا و به همت بخش توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شبکه مستقلی تحت عنوان شبکه هوشمندسازی مدارس در سراسر کشور ایجاد شد تا دانش‌آموزان روستایی با سرعت بالا و به صورت رایگان به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند.

بک‌پرس رسانه تخصصی شهر هوشمند و اینترنت اشیا در ایران !

این شبکه مستقل قرار است بار انتشار هر محتوایی را بدون محدودیت حجمی و به صورت رایگان در سراسر  کشور به دوش بکشد که تا امروز بیش از ۴۰ هزار مدرسه به شبکه هوشمندسازی مدارس متصل شده‌اند و تا پایان شهریور سال جاری این عدد به ۸۴ هزار مدرسه می‌رسد.

اینترنت اشیا در مدرسه

مدرسه هوشمند و استفاده از اینترنت اشیا در مدارس به والدین کمک می‌کند تا در تمامی لحظات کودک خود را کنترل کنند! از نحوه رسیدن دانش‌آموز به مدرسه تا نحوه تدریس معلم در کلاس درس !

تمامی حرکات و رفتارها به ثبت می‌رسد و زیر نظر قرار می‌گیرد. در ادامه برای آگاهی بیشتر با تجربه کاربری اینترنت اشیا در مدرسه به کانال آپارات بک پرس مراجعه نمایید.

ویدیو دوبله فارسی اینترنت اشیا در مدرسه

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید