loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و تکنولوژی هوشمند و جدیدترین مطالب و فناوری هوشمند : امکان ارسال پیام با عینک هوشمند آفتابی Ray-Ban Stories

امکان ارسال پیام با عینک هوشمند آفتابی Ray-Ban Stories

به‌گزارش بك‌پرس، به نقل از  androidcentral ، متا در حال کار بر روی روش جدیدی برای کاربران برنامه واتس اپ است تا بتوانند بدون دست زدن به گوشی خود و با استفاده از صداى خود از طريق عینک هوشمند آفتابیRay-Ban Stories براى هر شخصى كه مى خواهند، پیام ارسال کنند.

عینک هوشمند آفتابی

عینک هوشمند آفتابی Ray-Ban Stories همکاری متا و واتساپ

این ویژگی عینک هوشمند آفتابی به كاربران اين امکان می‌دهد كه با دستگاه خود را به واتس‌اپ موجود در گوشی‌های خود متصل کنند و پیامی را به دستیار دیجیتال بدون نیاز به بیرون آوردن تلفن از جیب خود، دیکته کنید. همچنين نسخه جديد احتمالا داراى قابلیت رمزگذاری سرتاسری است که هنگام استفاده از دستورات صوتی از طریق دستیار فیسبوک به قوت خود باقی خواهد ماند.

با این حال، به نظر می رسد که این قابليت فقط با دستیار متا کار می کند و بدان معنی است که پشتیبانی دستیار صوتی ممکن است با دستیار Google سازگار نباشد.

در حال حاضر با توجه به دسترسی محدود عینک هوشمند آفتابی Ray-Ban Stories به بازار، احتمالاً این ویژگی به نفع تعداد زیادی از کاربران واتس‌اپ نخواهد بود اما برای دارندگان Ray-Ban Stories که ترجیح می دهند از مسنجر استفاده کنند، متا اواخر سال گذشته نسخه جديدي را منتشر کرد که پشتیبانی از هندزفری مسنجر را به عینک هوشمند اضافه کرد كه به شما اين امكان را مى دهد تا از طریق دستورات صوتی، پیام‌ها را برای شما ارسال كند يا بخواند.


بیشتر بخوانید : ساختمان‌ هوشمند شناور ؛ سبک‌تر از هوا


طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید