loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و اخبار بک‌پرس و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس : انجمن صنفی هوشمندسازی حامی علمی یازدهمین اجلاس جهانی برند

انجمن صنفی هوشمندسازی حامی علمی یازدهمین اجلاس جهانی برند

انجمن صنفی هوشمندسازی کارفرمایی فناوری دیجیتال  به منظور شناسایی و تعامل بهترکارفرمایان و فعالان صنعت فناوری دیجیتال و هوشمند سازی وگسترش و ارتقاء دانش فناوری دیجیتال و هوشمندسازی در تعامل با تمامی سازمان های دولتی و خصوصی تأثیرگذار بر کسب و کار فناوری دیجیتال و هوشمندسازی تشکیل گردیده است و تلاش می کند در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، در جهت بهبود سطح رفاه و آگاهی مردم ایران و رسیدن به ایرانی هوشمند و پویا گام بر دارد.
از این رو انجمن صنفی هوشمندسازی به عنوان حامی علمی در کنار یازدهمین اجلاس جهانی برند حضور پررنگی خواهد داشت.
انجمن صنفی هوشمندسازی

درباره اجلاس جهانی برند بیشتر بدانید

به یاری حق، اجلاس جهانی برند به‌عنوان با سابقه ترین رویداد علمی کشور،انجمن صنفی هوشمندسازی در این حوزه با رویکرد اصلی برند نوآور، ارزشمند و خلاق، سال 1400 با مجوز سازمان توسعه تجارت و حضور و سخنرانی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری و جهاد دانشگاهی و مسئولان عالی رتبه داخلی و اساتید گرانقدر دانشگاهی و خارجی در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

اهمیت اقتصاد دانش بنیان، نوآوری و خلاقیت در این عرصه و اینکه سرعت رقابت در کسب‌وکارها، برند سازی را از حالت انتخاب خارج و آن را به یک ضرورت مهم تبدیل نموده که در صورت بی توجهی، حاصلی جز بی رونقی بازار و کاهش صادرات نخواهد داشت.

از همین رو این در نظر است با توجه به سوابق علمی و اجرایی کنفرانس های بین المللی برند و کنفرانس بین المللی برند گردشگری در سال 94 و ضرورت بیان دیدگاه‌های مناسب در خصوص برندسازی، نوآوری و خلاقیت برندها، بازیابی و به حرکت در آوردن تولید داخلی و افزایش سهم صادرات کشور عزیزمان اجلاس جهانی برند را با توجه به منویات مقام معظم رهبری و با حمایت جهاد دانشگاهی در این خصوص به صورت تخصصی با شعار تولید ملی، برند ایرانی، افتخار ملی برنامه‌ریزی و اجرا کند.

پایان خبر

مطالب بیشتر در حوزه شهر هوشمند و  هوشمندسازی را در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‎‌پرس بخوانید

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید