loader image

تاثیر طعم ها در کسب و کار های هوشمند

کسب و کار های هوشمند که مشتریان متنوعی را تامین می کنند، از کسب و کار های هوشمند که این کار را نمی کنند بهتر عمل می کنند. طبق داده‌های SPINS، کسب و کار های هوشمند که پایگاه مشتری متنوعی دارند، نرخ رشد فروش سالانه 4.0 درصدی را در مقابل 0.6 درصد برای کسانی که ندارند، دارند. وقتی به سرشماری ایالات متحده در سال 2020 نگاه می کنید که نشان می دهد 42 درصد از جمعیت ایالات متحده را سیاه پوستان، اسپانیایی تبارها، آسیایی ها و سایر اقوام غیر سفیدپوست تشکیل می دهند، تعجب آور نیست. این بدان معنا نیست که قومیت ارتباط مستقیمی با آنچه در فهرست خرید است دارد، اما طیفی از فرهنگ‌ها و غذاهای خانواده‌های آمریکایی را برجسته می‌کند. شما می‌توانید در هر شهر غذاهای زیادی پیدا کنید و مشتریان مشتاق از غذاهای سراسر جهان استفاده کنند.

جمعیت هرگز به این اندازه متنوع نبوده است، که منجر به علاقه مندی به مجموعه ای غنی از طعم ها شده است. این یک مد گذرا یا بخشی از یک مخاطب خاص نیست. در واقع، عوامل بسیاری دست به دست هم داده اند تا محیطی را ایجاد کنند که در آن جشن گرفتن طعم های جهانی یک تجارت هوشمندانه است.


دولت دیجیتال در آینده را ؛ در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری های نوین بکپرس بخوانید


1) پیشنهادهای مختلف مالکیت برند

در حالی که خریداران روندها را هدایت می کنند، برخی تغییرات صنعت از بالا به پایین اتفاق می افتد. جهان در حال تنوع است – به ویژه ایالات متحده. بسیاری از برندها (مخصوصاً برندهای نوظهور) در تلاش برای ایجاد مشاغلی هستند که منعکس کننده جمعیت باشد. بر اساس داده های KeHEبرنامه DiverseTrade و SPINS، 9.9٪ از برندها متعلق به اقلیت هستند و این تعداد احتمالاً به رشد خود ادامه خواهد داد. همانطور که سوئیت‌های C بیشتر منعکس کننده تنوع جهانی هستند، محصولات موجود در قفسه‌های فروشگاه‌ها نیز بیشتر خواهند شد. بسیاری از بنیان‌گذاران شرکت‌ها کسب‌وکار خود را به‌طور خاص شروع می‌کنند تا غذاهای فرهنگ خود را به جمعیت بیشتری ارائه کنند، غذاهای مورد علاقه خانواده‌شان را تکرار کنند، یا نیازی برآورده نشده (مانند مواد اولیه یا محصولاتی که در خارج از یک منطقه خاص پیدا نمی‌کنند). مایا کایمال خط غذای همنام خود را شروع کرد تا غذاهای سنتی هندی را که از آنها بزرگ شده بود به گزینه های غذایی در دسترس برای همه تبدیل کند. به طور مشابه، Ayo Foods برای ارائه غذاهای آفریقای غربی به مخاطبان گسترده‌تری، به ویژه در دسته‌هایی که حضور کم یا بدون حضور داشتند، تأسیس شد. برندهایی مانند اینها سهم خود را انجام می دهند تا طعم های بین المللی را بخشی از رژیم غذایی همه قرار دهند و ای به کسب و کارهایی هوشمند آن ها کمک میکند.

2) تکنولوژی جهان را کوچکتر کرده است

در حال حاضر، می‌توانید گوشی خود را بردارید و ظرف چند ثانیه دستور پخت هر غذا را در هر آشپزی پیدا کنید. شما به راحتی می توانید هر ماده ای را در یک فروشگاه نزدیک پیدا کنید یا آن را مستقیماً در آستان خود سفارش دهید. Netflix یا Hulu را روشن کنید تا مسابقات آشپزی را در غذاهای سراسر جهان مشاهده کنید، و مستندهایی را که غذاهایی را که هر فرهنگ را منحصر به فرد می‌سازد، مورد توجه قرار دهید. این دسترسی آسان، جمعیت تحصیل کرده و کنجکاوی ایجاد کرده است که مشتاق هستند غذاهای کشورهایی را امتحان کنند که ممکن است هرگز فرصتی برای بازدید از آنها نداشته باشند. رسانه های اجتماعی دیده شدن طعم های مختلف را تقویت کرده و بینندگان را مجذوب خود کرده است. آشپزهای حرفه ای و آماتور به طور یکسان با آزمایش دستور العمل های جدید، بازآفرینی غذاهای معروف یا نشان دادن دستور العمل های خانوادگی فالوورهای زیادی در YouTube، Instagram و TikTok به دست آورده اند. این تأثیرگذاران و افراد مشهور از همه قاره‌ها و گروه‌های سنی، مخاطبان خود را در معرض غذاهای جدید قرار می‌دهند، اما مهم‌تر از همه آنها روند پخت و پز را ابهام می‌کنند. هنگامی که خریداران از پختن غذاهای جدید وحشت نمی کنند (و برای به اشتراک گذاشتن تجربه آنلاین هیجان زده می شوند)، سبد خرید آنها دارای گزینه های طعم بیشتری خواهد بود.

3) آشپزی در خانه محبوبیت پیدا می کند و به کسب و کار هوشمند شما کمک

به نظر می‌رسید که اولین ماه‌های همه‌گیری همه‌گان را به نان‌ساز تبدیل کرد و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، افراد بیشتری به سرآشپزهای آماتور تبدیل شدند. آشپزهای خانگی که نمی‌توانستند در رستوران‌های مورد علاقه‌شان شام بخورند، یاد گرفتند که غذاهای مورد علاقه‌شان را تکرار کنند، که به معنای گستردگی گزینه‌های انبارداری آنها بود. در نتیجه، ادویه جات را به انواع مواد تشکیل دهنده داد که در رستوران مورد علاقه مصرف کنندگان، طعم و مزه را بازسازی می کرد. در سال 2021، داده های SPINS رشد فروش قوی را در طیف متنوعی از مواد تشکیل دهنده نشان داد، واسابی (افزایش 161٪) و siracha (108٪) پیشتاز بسته بودند. Arrabiata (63%)، جلبک دریایی (47%)، miso (38%) و کریول (25%) نیز رشد فروش بالایی را تجربه کردند. همانطور که خریداران به مکان های غذاخوری مورد علاقه خود باز می گردند، انتظار نداشته باشید مهارت های آشپزی آنها کاهش یابد. به علاوه، افزایش قیمت‌ها ممکن است باعث شود خریداران بیشتری در خانه غذا بخورند و بودجه غذایی خود را افزایش دهند. صرف نظر از این که خریداران از یک کمد پر از طعم های جدید و غنی لذت ببرند، تنها به نمک و فلفل متکی نخواهند بود.دیگر

4) گزینه های سلامتی اکنون جهانی شده اند

خریداران سلامتی را به روش‌های مختلفی دنبال می‌کنند، از ورزش گرفته تا سلامت روان و انتخاب‌های غذایی. بسیاری از این غذاها، نوشیدنی‌ها و مواد تشکیل‌دهنده سلامتی، اصلی‌ترین مواد غذایی از سراسر جهان هستند که طعم‌های جدیدی را به بشقاب خریدار می‌آورند. به مسیری فکر کنید که کینوا طی کرد زیرا خریداران آمریکایی آن را جایگزین مغذی‌تری برای برنج یا پاستا می‌دانستند. به طور مشابه، خریداران به طور فزاینده ای از کورکومین به عنوان یک ضد التهاب استفاده می کنند، اما در برخی از کشورهای آسیایی برای طعم دادن به کاری و کره نیز استفاده می شود. خریداران جدید و آگاه به سلامت، کام خود را گسترده تر می کنند، حتی اگر هدف اولیه آنها رسیدگی به سلامتی باشد. آنچه برای همه از برندها گرفته تا خرده فروشان مهم است: طعم های جهانی یک روند نیستند. خریداران در حال گسترش ذائقه خود هستند و هنوز هم انبوهی از گزینه ها را در راهروهای فروشگاه ها کشف می کنند. از آنجایی که جمعیت به تنوع خود ادامه می دهد و کسب و کارها مشتریان خود را منعکس می کنند، تقاضا برای طعم های بین المللی همچنان افزایش می یابد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید