loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اینترنت اشیا و زندگی هوشمند : با جادوی Novera دیگر احساس تنهایی نمیکنید

با جادوی Novera دیگر احساس تنهایی نمیکنید

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Novera یک آینه هوشمند سخنگو است که در تعامل با کاربرها تلاش می‌کند تا حس زیبا بودن را به آنها القاء کند. Novera یک آینه تعاملی1 مجهز به صفحه نمایش، دوربین، و اسپیکر است که با صدایی مردانه و یا به صورت متنهایی که روی صفحه نمایش به صورت ابر گفتگو (اسپیچ بابل)2 از کاربرها تعریف و تمجید کرده و با آنها گپ می‌زند.

به گزارش BACpress،این آینه از چهره‌های هرروزه کاربران اطلاعاتی همچون حالات احساسی، وضعیت سلامتی، آرایش، و نرخ ضربان قلب را کسب کرده و سپس بر اساس شواهدی برگرفته از روانشناسی، پزشکی، و بازار لوازم آرایشی، این اطلاعات را با اطلاعات سایر اشخاص مقایسه کرده و گفتگویی در جهت دلگرم ساختن کاربر با او خواهد داشت و تلاش خواهد کرد تا یک «حس زیبا بودن» در او ایجاد کند.

Novera
آینه هوشمند Novera

Novera آینه هوشمند برای رفع تنهایی

مشتریان هدف Novera زنهایی هستند که احساس تنهایی می‌کنند. این آینه می‌تواند پرسشها را متوجه شده و با صدای یکی از سه شخصیت انیمه3،  که در واقع صدای سه بازیگر پرطرفدار ژاپنی است (جون فوکویاما، یوکی کاجی، و جونیچی سووابه) به آنها پاسخ دهد. Novera توانایی اسکن تصویر چهره کاربر و خوانش عواطف آن را دارد اما هنوز در مرحله تهیه نمونه اولیه است و هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است. در فیلم تبلیغاتی مربوطه، این آینه مشابه آینه‌های معمول آرایش در خانه‌ها نشان داده شده است اما به نظر می‌رسد که یک نسخه کوچکتر آن که به اندازه گوشی‌های هوشمند است نیز در حال ساخت است.

آینه هوشمند
Novera تلاش میکند تا با خواند احساسات شما حس زیبا بودن به شما بدهد

*******

پانویس:

1.برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به این سایت مراجعه کنید.

2.ابر گفتگو، یا اسپیچ بابل (speech bubble):‌ در کمیک‌استریپ‌ها صحبتهای هر کدام از شخصیتها را در یک ابر گفتگو در نزدیکی دهان وی نشان می‌دهند.

3.انیمه: انیمیشن سبک ژاپنی

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_ihover][/ult_ihover][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید