loader image
صفحه اصلی > ایمنی و امنیت : با Google Smart Lock بیشتر آشنا شویم

با Google Smart Lock بیشتر آشنا شویم

Google Smart Lock در واقع یک مدیر رمزگذاری شده به روز شده است. این امکان را به شما می دهد تا در شرایطی که امنیت اهمیت چندانی ندارد ، خیلی سریعتر به دستگاههای خود دسترسی پیدا کنید. اگر در خانه هستید ، ممکن است هر بار که تلفن خود را انتخاب می کنید ، نیازی به وارد کردن رمز عبور خود را ندارید.

google smart lockروش های مختلفی وجود دارد که Google Smart Lock می تواند این کار را انجام دهد ، و ما آنها را در اینجا شرح خواهیم داد.

تشخیص بدن:

به شرط آنکه قبل از قرار دادن دوباره جیب یا کیف خود ، یکبار پین یا کد عبور خود را وارد کنید،، Google Smart Lock به شما اجازه نمی دهد که هنگام خارج شدن ، دوباره وارد آن شوید.

دستگاه های قابل اعتماد:

اگر این گزینه را انتخاب کنید ، می توانید دستگاه های بلوتوث را برای اعتماد انتخاب کنید. این بدان معناست که وقتی تلفن شما به این دستگاه ها متصل است دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور خود برای ورود به آن ندارید.

محل های مورد اطمینان:

این گزینه به شما نیاز دارد تا یک مکان را برای اعتماد ایجاد کنیدکه می تواند خانه یا محل کار شما باشد و وقتی در آنجا هستید نیازی به وارد کردن کد عبور خود را ندارید.

مطابقت صدا و چهره ی شناخته شده:

این دو گزینه در حال حذف هستند و در واقع فقط در دستگاههای قدیمی قدیمی اندرویدی وجود دارند. با این حال ، آنها در اصل با این کار به شما امکان می دهند که صدا یا چهره خود را به عنوان نشانه ای تنظیم کنید تا بتوانید از تلفن خود بدون رمز عبور استفاده کنید. گزینه مطابقت صوتی نمی تواند تلفن شما را به طور کامل قفل کند ، اما به شما امکان می دهد به برخی از ویژگی های دستگاه خود دسترسی پیدا کنید.

نحوه استفاده از Google Smart Lock در دستگاه Android خود

استفاده از Google Smart Lock در دستگاه Android شما بسیار ساده است، و فقط به شما نیاز دارد که یک گذرواژه یا دیگر قفل صفحه را از قبل در دستگاه خود تنظیم کنید.سپس این مراحل را دنبال کنید:

1. به تنظیمات دستگاه بروید

2. به امنیت و موقعیت مکانی بروید ، و سپس Smart Lock را انتخاب کنید

3. رمز عبور یا قفل صفحه خود را وارد کنید

4. تشخیص ازروی بدن یا مکان مورد اعتماد را انتخاب کنید

5- اگر Trusted Place را انتخاب کردید ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا مکان مورد نظر خود را تنظیم کنید

منبع : androidauthority.com

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید