loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و خبرهای کوتاه : بهره برداری از اولین سامانه هوشمند بیومتریک مرزبانی در پایانه مرزی

بهره برداری از اولین سامانه هوشمند بیومتریک مرزبانی در پایانه مرزی

هوش مصنوعی و نابودی هنر

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا از بهره برداری اولین سامانه هوشمند بیومتریک مرزبانی در پایانه مرزی ماهیرود استان خراسان جنوبی خبر داد. به گزارش بک پرس، به نقل از ایسنا سردار حسن اسدالهی در آیین افتتاح و بهره‌برداری اولین سامانه هوشمند بیومتریک مرزبانی در پست کنترل و مراقبت مرزی ماهیرود استان خراسان جنوبی گفت: هوشمندسازی مرزبانی همواره مورد تاکید فرمانده ناجا بوده است.

biometric

وی در ادامه از مهمترین قابلیت های این سامانه را قابل پیگیری بودن سابقه تردد افراد ذکر کرد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا با تأکید بر اینکه سایت اقتصادی ماهیرود قطب اقتصادی منطقه است، تصریح کرد: با توجه به اینکه نبض ورود و خروج کالا در استان خراسان جنوبی بازارچه مرزی ماهیرود است، مرزبانان با ایفای نقش صحیح در گلوگاه ورود و خروج، در اجرای شعار سال یعنی جهش تولید بسیار تأثیر گذار خواهند بود.

اسدالهی به ویژگی های برجسته سامانه اشاره کرد و گفت: این سامانه دارای قابلیت‌های نوین است. حجم، سرعت و دقت کاربری را افزایش می‌دهد و تسهیل کننده ترددهای مرزی خواهد بود.

وی تأکید کرد: تلاش می کنیم که این سامانه در سایر مبادی ورودی و خروجی کشور نیز نصب و راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار اسدالهی در سفر به استان خراسان جنوبی علاوه بر افتتاح سامانه بیومتریک مرزبانی، از پروژه‌های عمرانی، مهندسی، آماد و پشتیبانی و فاوایی و یگان‌های مرزی استان به صورت تخصصی بازدید کرد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید