loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و بلاک چین : بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به “ارز منتخب” برای تجارت بین الملل را دارد

بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به “ارز منتخب” برای تجارت بین الملل را دارد

بانک جهانی Citi  گزارشی برای مشتریان در مورد توانایی بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی منتشر کرده و در آن اشاره کرده است که این در واقع یک “تحول شگرف” است و می تواند به “ارز منتخب” برای تجارت بین الملل تبدیل شود.

به گزارش بک پرس ، در گزارشی از مجموعه تحقیقاتی  Citi’s “GPS” که برای اولین بار توسط TheStreet مشاهده شد، محققان در این بانک گفتند که بیت کوین می تواند به لطف دسترسی جهانی و بی طرفی سیاسی “ارز منتخب” برای تجارت بین الملل شود؛ در حالیکه همچنین اضافه شده است در مسیر خود موانعی مانند تأثیرات زیست محیطی استخراج بیت کوین نیز وجود دارد.

کاتلین بویل، رییس City Gps نوشت:

توزین این موانع احتمالی در برابر فرصت ها به این نتیجه می رسد که بیت کوین در نقطه اوج است و ما می توانیم درمسیر هدایت رمزارز به سمت جریان اصلی قرار بگیریم.

این گزارش در حالی ارائه می شود که در آن برخی از بزرگترین نام های تجاری چشم به رمزارز ها بسته اند. همانطور که CryptoGlobe گزارش داد ، JPMorgan اخیراً استدلال کرده است که ممکن است  1٪ از بودجه خود را به بیت کوین اختصاص دهد.

رافر مدیر دارایی انگلیس، که ۲۸.۳ میلیارد دلار از سرمایه های سرمایه گذاران را مدیریت می کند و درصدی از سهام خود را به رمزارز اصلی اختصاص داده است، اخیراً استدلال کرد که در شرف سرمایه گذاری در بیت کوین است. او گفت:

ما فکر می کنیم که در دامنه یک روند طولانی تصویب سازمانی و مالی سازی بیت کوین، نسبتاً زود اقدام کرده ایم .

در اوایل سال جاری این شرکت استدلال کرد که اعتبار بیت کوین  همانند “حق بیمه” است که می تواند با گذشت زمان نتیجه بدهد. این شرکت از طریق صندوق چند استراتژی Ruffer خود و از طریق دو سهام پراکسی که در رمزنگاری پرچمدار سرمایه گذاری هستند، در معرض بیت کوین قرار دارد.

کتی وودز ، رئیس بزرگترین صندوق معامله در بورس و ارز در جهان گفته است که او به طور محافظه کارانه پتانسیل BTC را تخمین زده است؛ او معتقد است ارزش کل آن در آینده “تریلیون” دلار خواهد بود. و این در صورتی تحقق می یابد که شرکت ها برای جلوگیری از تورم از بیت کوین استفاده کنند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید