loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > ساختمان هوشمند و کسب و کار هوشمند : ترکیب سبک هوشمند و طبیعت در شرکت جوان و پرانرژی ویتنامی

ترکیب سبک هوشمند و طبیعت در شرکت جوان و پرانرژی ویتنامی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]طراحی داخلی دفتر کار  شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA که در شهر هوشی مین، ویتنام واقع شده است به این صورت است که فضا و فضای اداری جدیدی را برای برای گسترش کسب و کار ۵۰۰ کارمندی که تعدادشان نیز روبه رشد است ایجاد کند. کارکنان، بیشتر مهندسین جوان ویتنامی  و چند ملیتی هستند، این شرکت با انرژی نیروی جوان کارمندان پر شده و همچنین فضای دوستانه و فارغ از محدودیت را در اختیار همه گذاشته است.

به گزارش BACpress،این فضا برای ایجاد خلاقیت افرادی که در شرکتی جوان و پر انرژی کار می‌کنند، طراحی شده است. این ساختمان شامل ۵ طبقه برای محل کار و یک طبقه ی مشترک که برای مناسبات، جلسات و وقفه‌های کوتاه طراحی شده است.

شرکت
شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA

نوارهایی رنگی روبروی اتاق‌های خاکستری و در معرض دید که از جنس بتن هستند، قرار گرفته اند. خط سیری که با  الهام از لوگوی شرکت ایجاد شده، نشان دهنده وحدت و یکپارچگی بین افراد و فضای شرکت است، به این گونه که هر رنگ نشان از فردیتی دارد که این فردیت در نهایت، یک کل را می‌سازد.

طراحی هوشمندانه شرکت عامل نشاط و انرژی کارمندان

در طراحی صورت گرفته، اگرچه که میزهای کار به دور از پنچره‌ها و دید به طبیعت خارجی قرار دارند، فضای دفتر، خود به عنوان منطقه ای سبز و آرامش بخش که محل کار را احاطه کرده، طبیعت و دید آن را در داخل فضا ایجاد کرده است.

شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA
شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA

نوارهای سبز و رنگارنگ، ارتباطی را بین افراد تیم‌های مختلف ایجاد می‌کنند، افرادی که در طول یک روز کاری جدا شده اند.

این اتاق‌ها به شکل جسورانه و منحصر به فردی برای نشان دادن انرژی در این شرکت طراحی شده است. ایجاد تپه ای از چمن، که کاربری‌های مختلفی به آن می‌دهد، می‌تواند به عنوان نشیمنگاهی در یک مناسبت، سالنی برای استراحت و یا مکانی برای ملاقات در فضای سرشار از صمیمت باشد. زمین چمن موجدار و گیاهانی روی آن ایستاده اند، به افراد حسی همچون حضور در یک پارک یا فضای سبز را القا میکند.

شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA
شرکت فناوری اطلاعات EVOLABLE ASIA

همچنین اتاق جلسه به نحوی طراحی شده که از طریق پارتیشن بندی انعطاف پذیر می‌تواند از اتاق‌های خصوصی کوچکتر به اتاقی بزرگ، و یا برعکس، تبدیل شوند.

معماران: ۰۷BEACH ، Studio Happ

موقعیت: ساختمان اداری دونگنان ، هوشی مین ، ویتنام

معماران مسئول پروژه: (Joe Chikamori (07BEACH

معماران شریک: (Kuniko Onishi (Studio Happ), Victor Llavata Bartual (Studio Happ

برگرفته شده از سایت cooplina.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_ihover][/ult_ihover][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید