loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > پروتکل‌ هوشمندسازی و دسته بندی نشده و سیستم هوشمند : ترک سیگار با دستگاه هوشمند مغناطیسی!

ترک سیگار با دستگاه هوشمند مغناطیسی!

تولید کنندگان دستگاه هوشمند ترک سیگار Biomagna Pro PEMF مدعی شده اند که می‌توانند به کاربران کمک کنند به طور کامل و بدون هوس سیگار را ترک کنند. به گزارش بک پرس، به نقل از گجت فلاو، ترک سیگار می‌تواند یک فرایند بسیار دشوار باشد، اما دستگاه Biomagna Pro PEMF اینجاست تا به کاربران کمک کند.

دستگاه هوشمند ترک سیگار Biomagna Pro PEMF:

تیم سازنده این دستگاه مدعی اند که این دستگاه ایجاد میدان الکترومغناطیسی پالسی در واقع می‌تواند به شما در ترک سیگار برای همیشه کمک کند. یکی از بدترین قسمت‌های ترک این است که باید با هوس‌های خود کنار بیایید چرا که این هوس سیگار باعث شکست بسیاری از مردم و بازگشت به سیگار می‌شوند.

با دستگاه هوشمند ترک سیگار Biomagna Pro، کاربران می‌توانند بدون هوس کردن سیگار و بدون آدامس یا چسب آن را ترک کنید. غلبه بر اعتیاد به سیگار بسیار چالش برانگیز است، زیرا مغز شما به تنباکو متکی می‌شود. به همین دلیل است که این دستگاه زیست پزشکی به گونه‌ای دیگر با اعتیاد شما مقابله می‌کند: استفاده از امواج الکترومغناطیسی که به ترک مغز شما کمک می‌کند.

“ربات‌های ال‌جی همیار افراد ناتوان می‌شوند؛

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.”

هنگامی که شما روزانه یک ساعت در روز از آن استفاده می‌کنید، امواج به مناطقی از مغز شما می‌پیوندند که به درستی با یکدیگر ارتباط برقرار نمی‌کنند. این گجت از بلوتوث برای اتصال به برنامه گوشی هوشمندتان استفاده می‌کند، جایی که برای شروع روی «ترک سیگار» کلیک می‌کنید. قیمت این محصول ۳۴۹ دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید