loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و خبرهای کوتاه و گزارش‌های خبری : تلفن همراه اندروید دایره‌ای شکل Cyrcle Phone 2.0؛ تلفن هوشمن با ظاهری عجیب

تلفن همراه اندروید دایره‌ای شکل Cyrcle Phone 2.0؛ تلفن هوشمن با ظاهری عجیب

دیدن یک تلفن هوشمند با ظاهر غیر معمول می‌تواند بسیار جالب باشد، اکنون نوبت تلفن همراه اندروید دایره‌ای شکل ، Cyrcle Phone ۲.۰ است که توجه شما را به خود جلب کند.

به گزارش بک پرس، به نقل از جی اس ام ارنا، صفحه نمایش این گوشی موبایل دایره‌ای شکل است و بدنه آن کشیده است و یک بیضی را تشکیل می‌دهد. این محصول دارای صفحه‌ای گرد، دو جک هدفون و دو پورت USB است. ابعاد گوشی ۱۳۰ میلی متر طول، ۱۰۳ میلی متر عرض و ۲۲ میلی متر ضخامت (۵.۱۱، ۴. ۴.۰۶، ۰. ۰.۸۷ اینچ) است.

تلفن همراه اندروید دایره‌ای

استفاده از این تلفن همراه اندروید دایره‌ای شکل با یک دست راحت نیست و صفحه نمایش تنها ۳.۴۵ اینچ قطر دارد. البته، ما نمی‌توانیم آن را به راحتی با یک صفحه مستطیل مقایسه کنیم. به این دلیل که اکثر برنامه‌های اندروید هنوز مستطیل شکل هستند و صفحه دایره‌ای گوشه‌های آن‌ها را قطع می‌کند.

وضوح صفحه نمایش ۸۰۰ در ۸۰۰ پیکسل، سیستم عامل اندروید ۱۰، تنها ۳ گیگابایت RAM (LPDDR۳) و ۳۲ گیگابایت حافظه (eMMC) از دیگر ویژگی های این تلفن هوشمند مدور است.

این گوشی دارای دو جک هدفون ۳.۵ میلی متری است که دو برابر بیشتر از پرچمداران تلفن های هوشمند امروزی است. دو پورت USB، یکی microUSB و دیگری USB-C (۳.۰).

ابعاد گوشی  تنها ۱۳۰ میلی متر طول، ۱۰۳ میلی متر عرض و ۲۲ میلی متر ضخامت (۵.۱۱، ۴. ۴.۰۶، ۰. ۰.۸۷ اینچ) است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید