loader image
صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و جدیدترین مطالب و خانه‌ هوشمند و شهر هوشمند : خانه‌ هوشمند با تصفيه آب هوشمند شيائومى

خانه‌ هوشمند با تصفيه آب هوشمند شيائومى

يكى از ويژگى هاى زندگى هوشمند و خانه هوشمند ، استفاده از تجهيزات و محصولاتى هوشمند است كه علاوه بر آسايش بيشتر، در صرفه جويى از منابع و انرژى موثر هستند.

در راستار ایجاد خانه‌ هوشمند ،  شیائومی‌ دستگاه هوشمند  جدیدی با نام MIJIA Water Purifier 1000G را معرفی کرده که به شیوه قابل اطمینانی و پيشرفته اى، آب مصرفى در خانه ها را تصفیه کند. به گزارش بك پرس، به نقل از ديجيت نيوز، اين شیر آب‌ همراه با دستگاه تصفیه آب شیائومی و یک نمایشگر هوشمند است که برخی پارامترها و اطلاعات اولیه فیلترها را نشان می‌دهد.

دستگاه تصفیه آب خانه‌ هوشمند شیائومی:

شیائومی همچنین اعلام کرده، نسبت آب دارای آلاینده به آب سالم آن 3:1 است و همچنین زمانی که کیفیت آب نسبتا کم است می‌تواند به 2:1 نیز برسد. بنابراین، در مقایسه با دستگاه‌های تصفیه آب معمولی، سالانه حدود 2433 لیتر آب صرفه‌جویی می‌کند. این دستگاه تصفیه آب در حال حاضر در مرکز خرید شیائومی ثبت شده است.  قیمت آن 2299 یوان است و از 15 آوریل برای پیش فروش در دسترس خواهد بود. Mijia Water Purifier 1000G دارای صفحه نمایش هوشمند است.  مصرف‌كنندگان محصول فقط كافيست شیر آب را باز كنند و از طريق اين صفحه نمايش بررسی كنند که آیا کیفیت آب و عنصر فیلتر نیاز به تغییر دارد یا خیر اين ويژگي کارکرد   Mijia Water Purifier 1000G را برای سالمندان آسان می‌کند.چین در فناوری جدید خود از یک «عنصر فیلتر کامپوزیت پنج در یک» در ترکیب با یک «عنصر فیلتر اسمز معکوس» (RO) استفاده کرده تا باکتری‌ها و فلزات سنگین موجود در آب را به طور کاملا موثری فیلتر کند. برای افزایش اطمینان، شیائومی از یک فناوری استفاده کرده تا در مواقع غیرفعال، آب فیلتر شده یک بار دیگر به غشای RO برگردانده می‌شود و عنصر فیلتر چندین بار شسته می‌شود تا کیفیت و طعم آن بهبود یابد. از ويژگى هاى ديگر اين محصول Xiaomi MIJIA Water Purifier 1000G، توان خروجی فوق العاده 1000G و سرعت خروجی آب 2.65 لیتر در دقیقه است.  اين ويژگى ها به دستگاه اين امكان را مى‌دهد یک فنجان 150 میلی لیتری آب را تنها در 3.5 ثانیه پر کند.  این دستگاه تصفیه آب می‌تواند نیاز روزانه یک خانواده پرجمعیت را برطرف کند.

‏Mijia Water Purifier 1000G را می توان به اپلیکیشن Mijia متصل کرد و به کاربران این امکان را می‌دهد که وضعیت آب را در هر زمانی که بخواهند بررسی کنند. عمر مفید فیلتر RO ، ٥ سال است و میزان مصرف آب را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. در مقایسه با دستگاه تصفیه آب معمولی 400G، هر سال حدود 2433 لیتر آب صرفه جویی می‎‌کند.


مطالب بیشتر:

موارد کاربرد اینترنت اشیا در سال آینده: ۲۹ میلیارد دستگاه به اینترنت متصل خواهند شد

حذف تلویزیون ها توسط دنیای متاورس

استفاده از هوش مصنوعى در داده‌های شهری

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید