loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و جدیدترین مطالب و فناوری هوشمند و متاورس : خرید بلیط با NFT در خطوط هواییی امارات

خرید بلیط با NFT در خطوط هواییی امارات

به گزارش بک‌پرس، امارات در حال سرمایه‌گذاری در فضای دیجیتال آینده است. خطوط هوایی امارات در حال برداشتن گام بزرگی در دنیای بزرگ NFT است. این خود نشان دهنده سرعت حرکت به سوی جهان NFT است. این خطوط هوایی اعلام کرده، امکان خرید بلیط با NFT را برای مسافران خود فراهم آورده است. این خط هوايي، از طرح‌های خود برای ایجاد تجربیات در متاورس، پرده‌برداری کرد.

امکان خرید بلیط با NFT  :

شرکت هواپيمايى امارات برای حركت به سوى پيشرفت، پروژه‌هایى آینده محور نظير پروژه‌های مرتبط با متاورس، NFTs و Web3 را دنبال مى كند. كشور امارات بیش از 5 سال است كه در فناوری واقعیت مجازی وب (VR) در emirates.com و برنامه Emirates آن پیشگام است.

سال گذشته، این شرکت اولین ایرلاینی بود که اپلیکیشن واقعیت مجازی خود را در فروشگاه Oculus راه‌اندازی کرد. این اپلیکیشن به کاربران تجربه حضور در داخل کابین را می‌دهد. کابین طراحی شده برای تجربه این موضوع که به صورت دقیق، واقعی و تعاملی است در هواپیمای پرچمدار A380 امارات و هواپیمای Boeing 777-300ER Gamechanger انجام شده است .  به عنوان مثال، کاربران می توانند اقلام را از سالن Onboard “بردارند “، دوش را در دوش اسپا “روشن” کنند، یا درهای سوئیت خصوصی را پشت سر خود ببندند.  آن‌ها حتی می توانند کابین خلبان را کشف‌ کنند.

“بیشتر بخوانید: اینترنت اشیا و علوم اعصاب ؛ کنترل مدارهای مغزی با اینترنت

اكنون، مشتریان در اين اير لاين، می توانند قبل از ورود آنلاین با نقشه صندلی سه بعدی، صندلی‌های خود را مشاهده و حتى می توانند صندلی‌های دلخواه خود را از داخل فضاى سه بعدی رزرو کنند. در راقع اين فضا، یک نمای 3D و 360 درجه همه جانبه از تجربیات داخل کابین خود را ارائه می‌دهد. حال این خطوط هوایی با خرید بلیط با NFT  ، حضور خود را دنیای اقتصاد دیجیتال نیز بیان کرده است.

 

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس و مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی و گروه امارات مى‌گويد:

«دبی و امارات راه را در اقتصاد دیجیتال روشن می‌کنند و با داشتن چشم‌انداز روشنی که توسط سیاست‌های عملی و چارچوب‌های نظارتی در زمینه‌هایی مانند دارایی‌های مجازی هوش مصنوعی و حفاظت از داده‌ها پشتیبانی می‌شود».

هواپيمايى امارات نيز گفت:” امارات همیشه از فناوری‌های پیشرفته، ارتقای پیشنهادات به مشتریان و غنی‌سازی مهارت‌ها و تجربیات کارمندان خود برای بهبود فرآیندهای کسب‌وکار، استقبال کرده است. ما در مورد فرصت‌های موجود در فضای دیجیتال آینده هیجان‌زده هستیم. سرمایه‌گذاری قابل توجهی در زمینه‌های مالی و منابع انجام می‌دهیم. این امکان خرید بلیط با NFT نیز در راستای همین اهداف این خطوط درجه یک جهان است. این شرکت هواپیمایی در بیانیه‌ای اعلام کرد:” در حال حاضر اولین پروژه‌ها در حال انجام است و پیش بینی می‌شود در ماه‌های آینده راه ‌اندازی شود.


حس لامسه در متاورس با دستکش لمسی هوشمند؛ در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بکپرس بخوانید.”

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید