loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و جدیدترین مطالب و خانه‌ هوشمند و شهر هوشمند : درب خانه هوشمند شیائومی با توانایی تشخیص چهره

درب خانه هوشمند شیائومی با توانایی تشخیص چهره

به گزارش بك پرس، به نقل از smartme، شیائومی از یک درب خانه هوشمند توليد كرده است. درب هوشمند شیائومی كه، در دو رنگ ارائه شده، با نام Xiaobai Blade Star ، داراى سیستم تشخیص چهره سه‌بعدی، که می‌تواند چهره‌ها را از یک متری و زیر 1 ثانیه تشخیص دهد. همچين يك تراشه مدیاتک Kompanio 500 است. ضخامت این درب 3.5 اینچ و در ساخت آن از یک لایه آهن تقویت‌شده استفاده شده است.


امکان ارسال پیام با عینک هوشمند آفتابی Ray-Ban Stories را در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.

توانایی تشخیص چهره درب خانه هوشمند بالاترین سطح ایمنی و فناوری اسکن :

قابلیت تشخیص چهره، به گفته سازنده، بالاترین سطح ایمنی و فناوری اسکن که از نور ساختاری استفاده می‌کند را تضمین شود. نمایندگان شیائومی بر این باورند که این راه حل پیشرفته به زودی برای قفل های هوشمند و پیشرفته درب استاندارد خواهد شد. صفحه نمایش AMOLED خوانا نیز اطلاعات مفید زیادی مانند وضعیت قفل را ارائه می‌دهد. این تجهیزات همچنین دارای باتری داخلی با ظرفیت 6250 میلی آمپر ساعت و امکان كنترل و مديريت از طريق برنامه تلفن همراه است. سنسورها و دوربین‌های پیشرفته ي قفل درب خانه هوشمند شيائومي ‌در صورتی که فرد غریبه برای مدت طولانی در آنجا باشد، اطلاعات را ثبت می‌کند و از طریق پیامی در اپلیکیشن Mijia با  به کاربر هشدار  می‌دهد.

درب خانه هوشمند Xiaobai Blade Star شیائومی مجموعا داراى 2800 قطعه است که تعداد زيادى از آنها حسگرهای بهینه‌ساز نظير لنز دوربین با رزولوشن فول اچ‌دی، دوربین دید در شب اینفرارد، حسگر PIR و میکروفون جهت ارتباط، هستند. اين درب چندين راه را برای باز کردن قفل درب دارد كه شامل اسکن اثر انگشت، رمز عبور، ماژول NFC، کنترل از طريق برنامه و در نهایت استفاده از کلید سنتی است. همچنین یک نمایشگر 5 اینچی لمسی خارجی و یک نمایشگر 10.1 اینچی داخلی نیز دارد.

درب خانه هوشمند شیائومی همینطور از تراشه 8 هسته‌ای مدیاتک Kompanio 500 استفاده می‌کند و سازندگان ادعا کرده‌اند که احتمال خطای دو اين سيستم بسيار كم است و می‌تواند تا 255 چهره را در حافظه خود ثبت کند. پیش فروش این درب خانه هوشمند از اکتبر 2021 با قيمت 2040 دلار آغاز می شود.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید