loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و هوش مصنوعی : دعوت از استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی برای حضور درجایزه سال هوشمندسازی

دعوت از استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی برای حضور درجایزه سال هوشمندسازی

ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی از مجموعه‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌ اینترنت اشیا و هوش مصنوعی برای شرکت در جایزه سال هوشمندسازی دعوت کرد.

به گزارش بک پرس و به نقل از  خبرگزاری مهر، رویداد جایزه سال هوشمندسازی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود.

۱۵ شهریورماه آخرین فرصت ارسال ایده‌ها است.

محورهای نشست

محورهای این فراخوان شامل «کاهش آلودگی هوای کلان‌شهرها»، «مراقبت‌های بهداشتی درمانی بهینه در زمان کرونا»، «بهینه‌سازی توزیع محصولات کشاورزی»، «کاهش معضل کمبود منابع آبی»، «کاهش خسارات تصادفات جاده‌ای»، «مبارزه با قاچاق»، «مدیریت و کنترل ترافیک کلان شهرها»، «مدیریت مصرف سوخت»، «مدیریت مصرف انرژی (برق گاز)» و «کاهش هزینه نهاده‌های تولید در کشاورزی» می‌شود.

یکی از بخش‌های مهم رویداد ملی جایزه سال هوشمندسازی، برگزاری جلسات تخصصی (به صورت مجازی) است که در آن جلسات مسئولان و مدیران ارشد هر کدام از حوزه‌ها به بیان جزئیات و ابعاد مختلف معضلات ملی خواهند پرداخت.

حضور فعال در این رویداد برای ثبت نام کنندگان این امکان را فراهم می‌کند تا با چالش‌ها، نیازها و اولویت‌های مدیران و دست‌اندرکاران هر حوزه و نیز جزئیات کامل و دقیق‌تر معضلات ملی آشنا شوند.

مجموعه‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌های اینترنت اشیا و هوش مصنوعی می‌توانند در این رویداد مشارکت داشته باشند.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید