loader image
صفحه اصلی > زندگی هوشمند و شهر هوشمند و کسب و کار هوشمند : یک دفتر کار هوشمند چیست و چگونه میتوانیم دفترخود را هوشمندتر کنیم ؟

یک دفتر کار هوشمند چیست و چگونه میتوانیم دفترخود را هوشمندتر کنیم ؟

در سالهای اخیر ، جهان شاهد انفجار فناوری‌های جدید بوده است که هر وجه زندگی ما را بهتر و آسان‌تر می‌کند. محل کار و دفاتر ما مناطقی است که به ویژه از این نوآوری‌های جدید سود برده است. فناوری دفترکار هوشمند در حال شکوفایی است و بسیاری از شرکت ها که از این فناوری ها استفاده می کنند ، در حال حاضر ثمره هایی از افزایش بهره وری را به دست می آورند.

اما فناوری دفتر کار هوشمند دقیقا چیست و چگونه می توانید دفتر هوشمند خود را ایجاد کنید؟

چه چیزی فناوری دفتر کار هوشمند را متمایز می کند؟ شما ممکن است فکر کنید که فناوری بسیار جهانی شده است. تا جایی به نظر بیاید، بین فنی که ما در خانه از آن استفاده می کنیم و چیزی که در دفتر استفاده می کنیم تفاوت کمی وجود داردکه بایدگفت اشتباه می کنید.

در حقیقت، مجموعه ی کاملی از فناوری وجود دارد که می تواند دفاتر کاری ما را تولید کند.

همانطور که رویکرد اصلی بیان می‌کند: انجام کار باهوش تر، نه سخت تر؛ فناوری دفتر هوشمند باعث می شود تا مردم بتوانند سریعتر کار کنند ، اشتباهات را کاهش دهند و میزان زمان صرف شده در کارهای پرتنش را به حداقل برسانند.

برای اینکه بتوانید دفتر خود را باهوش تر کنید ،تنها به چند قطعه فن‌آوری انتخاب شده برای افزایش بهره وری نیاز دارید.

هرکدام از آنها در یک منطقه متفاوت از شما و کارکنان خود زندگی کار دارند. این مناطق هم از نظر جسمی و هم از نظر فن آوری ، باعث تقویت فضاهای فیزیکی و مبلمان اداری و بالا بردن نرم افزار و سخت افزار برای به حداکثر رساندن کارایی می شوند.

حداکثر بهره‌وری دفتر هوشمند فناوری اولین قدم برای ایجاد یک دفتر کار هوشمند نصب سخت افزار جدید یا به روزرسانی نرم‌افزار و برنامه‌هایی است که کارمندان شما استفاده می‌کنند که گزینه های زیادی برای این کار وجود دارد.

در گذشته ، برای داشتن یک تماس ویدیویی با کنفرانس بی عیب و نقص ، شما نیاز به یک مجموعه تجهیزات سنگین مانند تلفن های Polycom ، پروژکتورهای سربار ،و میکروفون های خارجی و بلندگو داشتید و حتی در این صورت نیز، اغلب خلل و مشکلات همواره وجود داشتند.

امروزه ،تمام آنچه شما نیاز دارید مانیتور و برخی نرم افزارهای انتخابی مانند Skype برای تجارت یا زوم است. تلویزیون های هوشمند دوربین های ویدئویی را در خود جای داده و روند برگزاری کنفرانس ویدیویی را ساده و بی عیب و نقص می کنند.

ابرها قدم بعدی ارتقاء داده ها به ابرها هستند.محاسبه گر ابری  معنی است که هر یک از اطلاعات پرونده یا کار دیجیتالی شما در هر زمان و هر مکان در دسترس شما است. این ابرها تضمین می کنند که پرونده ها هرگز از بین نمی روند و امکان تفویض وظایف را آسان تر می کنند ، و این باعث می‌شود تا مدیریت تیم شمابه آسانی وزش یک نسیم باشد.

نمونه بارز این امر G-Suite از کمپانی Google است که تقریباً همه جنبه های یک تجارت را در بر می‌گیرد. همچنین بسیاری از سیستم عامل‌های مدیریت پروژه قدرتمند ، مانند Asana یا Trello وجود دارند که به شما کمک می کنند تا کارمندان خود را به طور موثر مدیریت کنید.

منبع : getkisi.com

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید