loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و دسته بندی نشده و متاورس و هوش مصنوعی : دندانپزشکی در متاورس در متاورس؛خرید اولین زمین برای تمرین مجازی

دندانپزشکی در متاورس در متاورس؛خرید اولین زمین برای تمرین مجازی

دندانپزشکی در متاورس ؛ یک زنجیره دندانپزشکی بریتانیایی تصمیم گرفته اند که به حضور متاورس نیاز دارند. در حالی که بیماران نمی توانند کار واقعی دندانپزشکی را انجام دهند، برند پتانسیل بازاریابی را برای به اشتراک گذاشتن وجود آنلاین می بیند.

Dental Design Studio اولین برندی است که ادعای دندانپزشکی را در متاورس مطرح کرده است. گروه دندانپزشکی بریتانیا 15 مکان واقعی در سراسر بریتانیا دارد و اکنون یکی در Sandbox است.

در این زمین، زنجیره دندانپزشکی قصد دارد تصاویر آینه ای تعاملی از جراحی های خود بسازد. در متاورس دندانی، بیماران می توانند روی صندلی دندانپزشکی بنشینند، مشاوره دریافت کنند، از درمان های مجازی لذت ببرند، با کارکنان صحبت کنند و فیلم های بهداشت دندان را تماشا کنند. کاربران می‌توانند آواتارهای خود را ایجاد کنند و حتی می‌توانند ظاهر آن‌ها را سفارشی کنند – تا دندان‌هایشان.

دندانپزشکی و آموزش

همه اینها به جای استفاده عملی از متاورس، به نظر سرگرم کننده بسیار زیادی است. اما یک فرصت جالب برای آموزش در اینجا وجود دارد. زنجیره دندانپزشکی می گوید دوره ها و سخنرانی های دندانپزشکی را می توان به صورت آنلاین ارائه کرد. با استفاده از متاورس، جراحی های منطقه ای اکنون می توانند مخاطبان بین المللی را جذب کنند.

دکتر جف شرر یکی از بنیانگذاران آن است. در استودیو طراحی دندانپزشکی، ما همیشه به فناوری علاقه مند بوده ایم و سعی کرده ایم در هر زمینه ای که به نفع بیماران ما باشد، نوآوری کنیم. از آنجایی که مردم به طور فزاینده ای شروع به استفاده از متاورس به عنوان نوعی تعامل اجتماعی می کنند، ما این ایده را به وجود آوردیم که گروهی از اقدامات دندانپزشکی را در متاورس ایجاد کنیم – به بیماران این فرصت را می دهیم که دندانپزشکی را به روشی متفاوت تجربه کنند.

بیماران و کودکان بسیار عصبی اکنون می توانند از آسایش در خانه خود ببینند که دندانپزشک چگونه است و آنها را برای ملاقات بعدی آماده می کند. از طریق جادوی واقعیت مجازی، آن‌ها می‌توانند روی صندلی دندانپزشکی بنشینند و محتوای تعاملی را فعال کنند و به آن‌ها نحوه مراقبت بهتر از دندان‌های خود را آموزش دهند.


مطالب بیشتر در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری نوین بک‌پرس؛دولت دیجیتال در آینده


فواید برای دندانپزشکان

دکتر شرر می گوید که دندانپزشکان می توانند با انجام جراحی های خود در متاورس از مزایایی بهره مند شوند. دندانپزشکان می توانند انواع آگاهی از برند و فرصت های تبلیغاتی را در این دنیا ایجاد کنند. آن‌ها می‌توانند NFT‌هایی را ارائه دهند که امتیازات عضویت را در دنیای واقعی فراهم می‌کنند، مانند دسترسی رایگان به متخصصان بهداشت دندان، یا مزایای آینده در متاورس مانند لوازم جانبی آواتار، تخفیف‌های قیمت یا کارت‌های وفاداری.

داشتن یک تور در مطب و یادگیری کمی بیشتر در مورد دندانپزشکی، بیماران فوبیا را تشویق می‌کند تا با محیط آشنا شوند و ترس‌هایشان را کاهش دهد، و این احتمال را افزایش می‌دهد که برای دریافت درمان مورد نیاز مراجعه کنند.» در همین حال، شرکت دیگری به نام Immersive Touch از واقعیت مجازی برای انجام عمل های دندانپزشکی قبل از انجام عمل جراحی در زندگی واقعی استفاده می کند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید