loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > پروتکل‌ هوشمندسازی و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و سیستم هوشمند : ربات‌های ال جی مسئول نظارت و امنیت شدند

ربات‌های ال جی مسئول نظارت و امنیت شدند

ال جی الکترونیکس یک راه حل مدیریتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای هتل‌ها و استراحتگاه‌ها را به نمایش گذاشت . ربات‌های ال جی برای نظارت و امنیت طرااحی شده‌اند.

به گزارش بک‌پرس، به نقل از وب سایت رسمی ال جی، ال‌جی الکترونیکس در بیانیه‌ای در اول دسامبر اعلام کرد که این شرکت، یک  راه‌حل مدیریتی را که شامل ربات چهارچرخ می‌شود در کونجیام ریزورت جنوب شرقی سئول استفاده کرده است.

مدیر استراحتگاه می‌تواند بر امکانات نظارت داشته باشد و با استفاده از ربات خودران به بازدیدکنندگان کمک کند. در حالت بیکار، ربات در اطراف استراحتگاه پرسه می‌زند و بررسی می‌کند که آیا مشکلی وجود دارد یا خیر.

آموزش هوشمندی ربات‌ها ؛ ربات ها یاد می‌گیرند مثل ما فکر کنند
دررسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید

این راه حل مدیریتی همچنین دارای فناوری ۵G، رانندگی خودکار و هویت غیرمتمرکز (DID) است. DID  یک سیستم شناسایی مبتنی بر بلاک چین است که می‌تواند هویت‌های دیجیتال منحصربه‌فردی را برای آیتم‌های فردی تولید و ارائه دهد. بلاک چین یک سرویس دفتر کل مجازی است که عملا غیرقابل هک در نظر گرفته می‌شود. برای جلوگیری از جعل یا تغییر داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط ربات، ال‌جی فناوری DID را برای دادن شماره‌های شناسایی منحصربه‌فرد به تأسیسات استفاده کرد.

ال جی گفت که این شرکت راه حل مدیریت هتل و استراحتگاه را برای آماده شدن برای تقاضا‌های بازار آینده توسط مشتریانی که مایل به مدیریت کارآمد تجارت خود با استفاده از راه حل‌های هوش مصنوعی و ربات هستند، ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط: تولید مثل اولین ربات‌ زنده جهان”

ال‌جی ربات‌های خدماتی مستقل مختلفی را در بسیاری از مراکز از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و فروشگاه‌های بزرگ مستقر کرده است. در اکتبر ۲۰۲۰، این شرکت دو ربات را به کار گرفت که می‌توانند کار‌های تکراری را در دو بیمارستان انجام دهند. این ربات‌ها می‌توانند تا ۱۵ کیلوگرم (۳۳ پوند) را در محفظه خود حمل کنند. یکی دیگر از ربات‌های خدمات مستقل ال‌جی برای راهنمایی بازدیدکنندگان در مؤسسه آموزشی سئول استفاده می‌شود.

این ربات همچنین به عنوان دستیار برای ارائه اطلاعات مربوط به کتاب و کمک به بازدیدکنندگان برای یافتن کتاب در کتابخانه مرکز آموزشی در سال ۲۰۲۲ عمل خواهد کرد.

 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید