loader image
صفحه اصلی > خبرهای کوتاه : ربات هوشمند تشویق کننده رکورد گینس را شکستند

ربات هوشمند تشویق کننده رکورد گینس را شکستند

یک شرکت ژاپنی رباتیک معضل ورزشگاه‌های خالی را با تیم تشویق کننده‌ای شامل ۱۰۰ ربات هوشمند تشویق کننده حل می‌کند. به گزارش بک‌پرس، به نقل از یاهو نیوز، حساب رسمی اینستاگرام رکورد‌های گینس ویدئویی از ۱۰۰ روبات انسان نما منتشر کرده است که در یک بازی بیس بال در ژاپن به طور هم زمان با تشویق همگام تمرین می‌کنند.

به دلیل همه گیری کرونا، برای مدتی طولانی، مردم سراسر جهان اجازه ورود به ورزشگاه‌ها برای رویداد‌های ورزشی را نداشتند و از آنجا که ورزشکاران، هجوم آدرنالین به علت حضور تماشاگران را تجربه نمی‌کنند، یک شرکت رباتیک ژاپنی یک تیم تشویق مصنوعی از ربات هوشمند تشویق کننده را تشکیل داد.

ربات‌های ال‌جی همیار افراد ناتوان می‌شوند؛ 

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید

ویدیوی اینستاگرام رکورد‌های جهانی گینس، درباره این ربات‌ها، تا این لحظه بیش از ۱۱۰۰۰ لایک را به دست آورده است. در این کلیپ کوتاه، ربات هوشمند تشویق کننده دیده می‌شوند که با کف زدن، تکان دادن بازو‌های رباتیک و حرکت دادن سر و خم شدن از انسان‌ها تقلید می‌کنند.

با توجه به شرح ویدئو، این ربات‌های انسان نما از نوع  Pepper هستند که توسط Softbank Robotics و Fukuoka Softbank Hawks ساخته شده اند.

منبع : The Mainchi

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید