loader image
صفحه اصلی > زندگی هوشمند و شهر هوشمند و کسب و کار هوشمند : روند فناوری دفاتر هوشمند در عصر هوشمند سازی

روند فناوری دفاتر هوشمند در عصر هوشمند سازی

در فکر کردن درباره سخت افزار فناوری اداری تحولاتی پیش آمده است. آنچه گفته شد همان گرایش به دفاتر هوشمند هستند، و این به معنای استفاده از فناوری برای تعامل افراد با داده هاوبه اشتراک گذاری اطلاعات برای آنها آسان تر گردد، و همکاری و ایجاد ارزش بالاتر، در نتیجه کسب و کار برای آن‌ها آسان تر می‌گردد.

این امر به تغییر از جبهه‌ی مطلق فکر کردن به آنچه که با همراهی اطلاعات سخت افزاری اتفاق می‌افتد،نیاز دارد که نتیجه ی آن SBM ها و استفاده‌ی بهینه‌ی کارمندان از فناوری های هوشمند اطرافشان می‌باشد.

سخت افزار بسیار مهم است ، اما این که ما چگونه در مورد آن فکر می کنیم تغییر می کند. تحول دیجیتالی در نحوه کار بنگاهها و کارمندان با گردآوری تکه های مختلف فناوری با هم امکان پذیر است.

مشاغل در حال فکر کردن در مورد چگونگی کار هر قطعه فناوری – سخت افزاری ، نرم افزاری ، ابری ، خدمات – در جهت ارائه مزایای نیازمند دفاتر هوشمند هستند.

انبارهای محصول محور گذشته در حال خروج محتویات هستند و این تفکر در حال شکل دادن به روندهای جدید در منظر کار است.

روند کار ناشی از فناوری استاز طریق پیشرفت های مداوم شبکه ، زیرساخت های فناوری اطلاعات گسترده تر از گذشته است. رایج بودن اینترنت ، سنسورهای موجود در دستگاه ها برای پشتیبانی از اتصال به شبکه و حتی خواسته های BYOD از کارمندان ، همه تجهیزات دفتری را به تجهیزات IT تبدیل کرده‌اند.

دیگر نمی توان دستگاه های کپی ، چاپگر ، اسکنر ، لپ تاپ ، نمایشگرهای ویدئویی ، وایت برد ، دستگاه های تلفن همراه ، نرم افزار و غیره را به صورت مستقل نام برد. ضمن اینکه باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد تا منافع کامل آنها در یک محل را ارائه دهد.

سازمان ها دریافتند که توانایی به اشتراک گذاری اطلاعات و پشتیبانی از تلاشهای همکاری در همه این سیستم عاملها در سراسر شبکه بسیار کارآمد و مورد انتظار کارمندانشان است که بیشتر و بیشترنیازمند پایه ی  دیجیتالی هستند. این روند از همکاری متقابل پلت فرم با پیشرفت فن آوری و با تغییر نیروی کار رشد می کند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید