loader image
صفحه اصلی > فناوری هوشمند و متاورس : سامسونگ اولین فروشگاه مجازی در متاورس خود را افتتاح کرد

سامسونگ اولین فروشگاه مجازی در متاورس خود را افتتاح کرد

به گزارش بک پرس، به نقل از کوین تلگراف، غول فناوری مستقر در کره جنوبی از افتتاح فروشگاه مجازی در متاورس ، دی سنترالند متاورس خبر داد و اعلام کرد قصد دارد در زمان‌هایی مانند همه گیری کرونا از این طریق بتواند تعامل خود را با مشتریان حفظ کند.

سامسونگ غول فناوری کره‌ای، ماجراجویی‌های خود در متاورس را آغاز می‌کند و برای شروع پروژه‌های خود، پلتفرم واقعیت مجازی «دی سنترالند» (Decentraland) را انتخاب  و اولین فروشگاه مجازی در متاورس خود را افتتاح کرده است.

فروشگاه مجازی در متاورسسامسونگ و اولین فروشگاه مجازی در متاورس

فروشگاه مجازی سامسونگ در متاورس دقیقا مانند نسخه واقعی آن ساخته شده که در خیابان 837 واشنگتن، منطقه میتپکینگ شهر نیویورک در منهتن واقع شده است. با این وجود فروشگاه 837X سامسونگ اکنون برای مدت محدودی در متاورس نیز قابل دسترسی خواهد بود.

مشتریان برای دسترسی به فروشگاه مجازی در متاورس سامسونگ، ابتدا باید از طریق مرورگر وب وارد Decentraland شوند. پس از ورود به سیستم، آواتار آن‌ها به خارج از ساختار متاورس سامسونگ ارسال می‌شود. هنگامی که آواتار آن‌ها وارد لابی می‌شود، راهنمای مجازی آن‌ها را به یکی از سه اتاق داخلی ماندگاری، سفارشی سازی و ارتباط هدایت می‌کند.

سامسونگ از تبلت Home Hub برای کنترل لوازم هوشمند خانگی پرده برداشت

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید

سامسونگ همچنین در گزارش خود به سه ویژگی «تئاتر ارتباطات» برای ارائه آخرین اخبار شرکت، «جنگل پایداری» به منظور اهداف حفظ محیط زیست و «سکو سفارشی سازی» برای جشن گرفتن افتتاح این فروشگاه اشاره کرده که تمام آن‌ها به صورت مجازی در همین پلتفرم برگزار می‌شوند.

سامسونگ قصد دارد در طول سال به حضور در فضای مولتی‌ورس و پلتفرم‌های جدید ادامه و تجربه فروشگاه‌ها مجازی خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد.

بیشتر بخوانید: کاهش 13 درصدی نرخ هش‌ریت بیت کوین به دنبال قطع شدن اینترنت قزاقستان

شرکت کره‌ای همچنین اخیرا در جریان نمایشگاه CES 2022 اعلام کرد که با توجه به افزایش تقاضا در زمینه توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT)، قصد دارد پشتیبانی از NFT را به تلویزیون‌های 2022 خود اضافه می‌کند. تلویزیون‌های هوشمند Micro LED، Neo QLED و The Frame تنها بخشی از دستگاه‌های 2022 این شرکت هستند که برای جستجو، خرید و تجارت هنر‌های دیجیتال به پلتفرم مبتنی بر NFT سامسونگ مجهز خواهند شد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید